Sorularınız mı var?

Merhabalar,

Ben GirişimlerNet‘in kurucusu ve Geleceği Görenler kitabının yazarı Fırat Demirel.

Bu bölümü özellikle yeni girişimcilere ve girişimci adaylarına tecrübelerimi aktarmak amacıyla açtım. Fikir/iş modeli geliştirme, büyüme stratejileri, kitlesel fonlama, içerik pazarlaması, yazarlık (blog/kitap) ve girişim tanıtımı gibi bana sorularınızı yöneltebileceksiniz.

On iki yıldır profesyonel iş hayatındayım ve kendimi sürekli geliştirmek için çaba gösteren biriyim. Bazı şeyleri sizden daha önce öğrenip deneyimleyerek size bu birikimi aktarmak istiyorum. Yani temel amacım size hata yapma olasılığınızı azaltmak ve zaman kazandırmak.

Herhangi bir taahhüt olmadan aşağıdaki süre/ücret şartlarında benimle görüntülü görüşme randevusu alabilirsiniz.

Hakkımda daha fazla bilgi için: Linkedin profilim, biyografim, ekşi sözlük ve bir blog yazısı.

Daha önce yaptığım bir görüşmenin sonunda aldığım yorum;

”Seninle olan görüşmem çok faydalıydı; açıkcası sen ve senin gibi insanların ulaşılabilir ve desteğe bu kadar açık olduklarını düşünmezdim, bu yüzden benim için verimliydi.

Tabii paylaştıkların, bana destek olman ve bunları yaparken kestirip atmak yerine detaylarıyla anlatman çok hoşuma gitti. Seninle yaptığımız gibi ortalama 30 dk’lık oturumlar yapmak/bu şekilde danışmanlık sunmak gayet güzel, keyif ve faydalı olacaktır.”

Hızlı Görüşmeler İçin Şöyle Buyrun:

Eğer anlık olarak görüşmeye uygun olduğum anlarda kısa konuşmalar yapmak isterseniz lütfen RemoteHour sayfama e-posta adresinizi bırakın. Görüşmeye müsait olduğun anlarda eposta bildirimi alarak eğer o anda başka birisi yoksa hemen bağlanabilirsiniz. 10 dakikası sadece 1$.

Planlı Görüşmeler İçin Şöyle Buyrun:

Eğer daha uzun bir ilk görüşme ve daha ileri tarihli bir görüşme istiyorsanız Meetfox üzerinden randevu alabilirsiniz.

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.