Blinkist’e Aylık 2,5 Dolara Abone Olmanın Yolu

Sizlere daha önce de tanıttığım Blinkist, içinde 4500’den fazla İngilizce kitap özeti bulunduran bir bilgi uygulaması. Ayrıca yeni çıkan podcast özetleri (shortcasts) ve %65’e varan indirimli sesli kitap arşiviyle farklılaşıyor.

27 farklı kategoriye yayılan bu harika arşive 1 yıl boyunca sahip olmanın bedeli normalde 90 dolar idi ama %50 Black Friday indirimiyle 45 dolara indiğini de paylaşmıştım. Hatta önceki yazımda da %50 indirim kodu vermiştim.

Dolar kazananlar için gerçekten çok uygun bir rakam. TL kazananlar içinse öğrenmeyi sevenlerin verebileceği bir tutar. Ama ben biraz beklemeyi tercih ettim ve sonunda yıllık 30 dolara (aylık 2,5$) Blinkist’e abone olmayı başardım. Yani önceki fiyata 15 dolar kazançlı çıktım. 🙂

Bunu nasıl yaptığımı GirişimlerNet’in ayakta kalmasına katkı sağlayan Patreon destekçilerime özel olarak aşağıda paylaşıyorum. Eğer Patreon destekçilerim arasındaysanız hemen giriş yapıp detayları görebilirseniz. Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Bilgilendirme: Eğer Patreon destekçilerim arasında değilseniz sadece aylık 1 dolar destek vererek bu fırsata erişebilirsiniz. Fakat bu indirim bir süre sonra geçersiz olabilir ve Patreon üzerinden geri ödeme yapamam. Bunu göze alarak destek olmanızı rica ediyorum. İndirimin geçersiz olduğunu görürsem burayı güncellemeye çalışacağım. Patreon destekçisi olarak erişebileceğiniz diğer indirimler için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

30 Dolara Blinkist

[ppp_patron_only level=”1″ silent=”no”]

Blinkist’e 30 dolara sahip olmak için tek yapmanız gereken sırasıyla aşağıda paylaştığım linklere tıklamak. İlk linke tıkladığınızda indirim fırsatının bittiğini ve size 60 dolar yerine 54 dolar önerildiğini göreceksiniz.

İkinci linke tıkladığınızda ise %50 indirimle 30 dolara (veya 25€) %50 indirimle karşılaşacaksınız. Sakince ödeme adımına ilerleyip, tutarı son kez kontrol ederek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. 🙂

  1. Önce bu linke tıklayın.
  2. Sonra bu linke tıklayın.

Ben daha önce Pro üye olduğum hesabımla da 30 dolara abone olmayı başardım, yani yeni abone olmanıza gerek yok.

Eğer normal pencere çalışmazsa gizli pencerede bunu deneyebilirsiniz. Hatta buradaki linkler başarısız olursa direkt şu forum sayfasında ‘Anleitung’ başlığının altındaki linklere sırasıyla tıklayarak aynı sonuca ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar & dinlemeler. 🙂

[/ppp_patron_only]

Bir cevap yazın

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.