JivoChat ile #CanlıKal Webinar ve Podcast Serisi Başlıyor

Popüler canlı destek sistemlerinden JivoChat ile yeni bir webinar & podcast serisine başladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. 🙂

Bilmeyenler için özetleyecek olursam Jivochat, internet ortamında tüm iletişiminizi tek noktadan yürütmenizi sağlayan yeni nesil bir iletişim çözümü. Canlı destek, telefon, e-posta ve sosyal ağlar üzerinden gelen tüm mesajları Jivochat destek sistemi ile karşılayıp yanıtlayabiliyorsunuz.

JivoChat desteğiyle düzenlediğimiz #CanlıKal serisiyle de özellikle e-ticaret ekosisteme faydalı olacak sohbetler yapacağım. Benim hazırlayıp sunduğum sohbetlerde her hafta konunun uzmanlarını ağırlayıp faydalı sohbetler yapacağız.

Birbirinden değerli konukları misafir edeceğim bu serinin ilk bölümünde Stradiji‘nin kurucusu Mert Erkal ile bir araya geldik ve faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. Bu sohbeti şimdilik Youtube üzerinden izleyebilirsiniz ve yakında JivoChat CanlıKal serisine podcast kanalları üzerinden de erişebileceksiniz.

Mert Erkal’ın ardından Tahir Yıldız, Umut Gökbayrak, Buğra Çil ve Serkan Haşlak da tecrübelerini sizlerle paylaşacak.

Türkçe dil desteği de sunan Jivochat’i denemek için jivochat.com.tr‘yi ziyaret edebilir, yeni bölümlerden haberdar olmak ve indirimlerden faydalanmak için #CanlıKal sayfasına eposta adresinizi bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.