Webinar: Mustafa Dalcı İle Kod Yazmadan Girişim Kurmak [Hediye Eğitim]

Bir süredir ara verdiğim GirişimlerNet Webinar serisine yeniden başlıyorum ve bu başlangıcın ilk buluşmasında da Userspots‘un kurucusu Mustafa Dalcı‘yı ağırlayacağım.

Güncelleme: Webinarımızın kaydını aşağıda izleyebilirsiniz.

Mustafa ile Userspots’un ‘kod yazmadan girişimcilik’ yeni ‘no-code development’ konusunu enine boyuna tartışacağız. Bir kullanıcı deneyimi uzmanıyla bu konuyu tartışmanın bana ve katılımcılara ekstra faydalar katacağı aşikar.

Üstelik bir katılımcımıza ilerleyen Userspots’un düzenleyeceği bu konudaki eğitimi hediye edeceğiz. Kod Yazmadan Startup Kurun başlıklı eğitim 8 hafta boyunca internet ortamında gerçekleştirilecek. Yani Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden katılma şansınız olacak.

Çok deneyimli bir ekip tarafından verilecek bu eğitim hakkında önümüzdeki günlerde daha detaylı bir yazı paylaşmayı da planlıyorum. Elbette GirişimlerNet takipçileri için bir jest düşünerek. 🙂

Sözü fazla uzatmadan sizi webinar kayıt sayfasına davet ediyorum. 5 Ağustos Çarşamba günü saat 17:00’da görüşmek üzere. 😉

Bir cevap yazın

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.