GirişimlerNet Podcast

Girişimcilerin dostu, vanity metriklerin düşmanı, içerik üreticilerinin yoldaşı GirişimlerNet, podcast formatında yakında sizlerle buluşacak.

Girişimlerin kuruluş, büyüme, çıkış ve batış hikâyeleri, tutku ekonomisinde neler döndüğü, ekosistemin konuşulmayan sorunları ve tabii güzel kitaplar… Hepsi en şeffaf haliyle bu podcastte olacak.

Fırat Demirel‘in hazırlayıp sunacağı GirişimlerNet Podcast’in bir parçası olmak için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Kendi hikâyenizi önerecekseniz lütfen kısa bir özet paylaşınız. Her bölüm saatlerce süren bir çalışma istediği için çok genel ve kısa paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Podcast Form

 

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.