Türkiye’nin İlk 3D Girişimcilik Etkinliği 13 Ağustos’ta

Sanal ve hibrit konferanslar düzenlemenizi sağlayan 3D Studyo, Türkiye’nin ilk 3 boyutlu girişimcilik etkinliğini 13 Ağustos’ta organize ediyor; Nasıl Başardık?

Başarı temalı bu etkinlikte 3 farklı girişim başarı merdivenlerini nasıl paylaştıklarını anlatacak. Lumnion, Bren ve Lidio’nun kurucuları sizlerden gelen soruları da cevaplayacak.

GirişimlerNet’in destekçileri arasında bulunduğu etkinlik 13 Ağustos Cuma günü 14:00-16:30 arasında gerçekleştirilecek. Etkinliğin detaylı programını aşağıda bulabilir, hemen kayıt olarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

3D Studyo Etkinlik Programı

– Açılış – Emre Kutlu | 14:00 – 14:15

Etkinliğin açılışı ve platform üzerinde sohbet, soru-cevap, anket, yüz yüze görüşme özelliklerinin kullanım açıklamaları

– BREN 7,5 M$ – Çınar Laloğlu & Emre Kutlu | 14:15 – 14:45

Ürettiği akıllı teknolojiler ile endüstride devrim gerçekleştiren girişim BERN’in kurucusu Çınar Laloğlu yatırım alma başarılarını anlatıyor.

– Lumnion 4,5 M$ – Cenk Tabakoğlu & Emre Kutlu | 14:45 – 15:15

Sigorta sektörü için veriyi işleyen yapay zeka çözümü olarak Türkiyede başlayan ve yeni alınan 4M$ yatırım ile Globale açılan girişimin hikayesi

-Lidio 2 M$ – Emre Güzer & Emre Kutlu | 15:15 – 15:45

PayU’nun 600M doları aşan satın alma süreçleri ve global büyümesinde aktif rol alan Lidio Kurucu ortak / CEO’su Emre Güzer anlatıyor.

– Networking | 15:45 – 16:30

Etkinlik katılımcılarının diğer katılımcılar ile bire bir görüntülü ve yazışarak tanışma yapabilecekleri serbest oturum

 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Upvoty: Oylama Mantığıyla Geri Bildirim Toplayın

Next Article

Inspakt: Dijital Dokümanlar Oluşturup Biyometrik İmza İle Gönderin

Related Posts