Android 50: Yeni Başlayanlar İçin Android Programlama Eğitimi (Fırsat)

Geçen ay sonunda başladığımız 1 ayda 1000 dolar kazanma meydan okumasına katılan isimlerden biri olan Ahmet Safa Orhan, yeni başlayanlar için Android uygulama geliştirme eğitimi Android 50‘yi yayına aldı ve öğrenci kazanmaya başladı. Hatta bir kaç gün içinde 100 öğrenci sınırını geçti  (bazıları ücretsiz katılım).

Sizin de aşağıdaki tanıtım videosundan anlayacağınız üzere eğitimin sadece adı değil kendi de İngilizce. Deneyimli bir yazılım mühendisi olan ve yurtdışında da çalışan Ahmet Safa, Android Fifty eğiminde tamamen yeni başlayanların ve kodlama bilmeyenlere özel bir eğitim sunuyor. Bu noktada İngilizce bilginizin de üst seviyede olmasına gerek yok sanıyorum.

Udemy üzerinde yayınlanan eğitim setinin süresi toplam 5 saat. Videolar kaliteli ve altyazı seçeneği de var. Diğer yandan Ahmet Safa daha ileri gitmek isteyenler için bir de Google Classroom üzerinden birebir destek sunuyor. Bir aylık 199 dolar karşılığında eğitmen ile özel görüşmeler yapıp sorularınızı sorabiliyorsunuz.

Sizin İçin Sadece 1$

Gelelim bu eğitimi kimlerin ücretsiz alacağına. Normalde 209 ₺ olan eğitimi Udemy’nin bitmeyen kampanyaları nedeniyle 37₺ gibi bir tutara yakalayabilirsiniz. Ancak Girişimlernet’in Patreon destekçileri arasına sadece 1 dolarlık bir destekle katılmanız halinde bu güzel eğitime ücretsiz erişebileceksiniz. Ben bile normal Udemy fiyatıyla aldım bu eğitimi. :))

Diğer yandan Google Classroom destekli özel sınıfa katılmak isterseniz onun için de %50 indirim isterseniz bu yazıya yorum bırakabilirsiniz. Patreon destekçim olmasanız da Türkiye’deki okuyucularımıza yardımcı olmaya çalışacağım. 😉

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Geçen hafta bir GirişimlerNet okuyucılarından Birol Köklü'nün paylaştığı bilgiyle güzel bir şey…

Devamını oku

bitgab, İngilizce öğrenmek isteyenlerin Facebook’u. Siteye üye olduğunuzda tıpkı Facebook’ta olduğu gibi…

Devamını oku

DMI eğitimleri gibi görsel ve interaktif eğitimleri oldukça seviyoruz ama bir de işin erişilebililik tarafı var.…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.