Appcircle: Uygulama Geliştirenlerine Özel Mobile Devops Platformu (Özel İndirim)

Appcircle, mobil uygulama gelişmeyi kolaylaştıran DevOps otomasyon platformu. DevOps gurusu olmadan mobil uygulamaları derleme, yayınlama ve test süreçlerini Appcircle ile hızlaca icra edebiliyorsunuz.

Appcircle Nasıl İşliyor?

Smartface‘in de kurucusu olan Osman Çelik‘in liderliğinde geliştirilen Appcircle’ı kullanmak için öncelikle kod kaynağınızı Appcircle’a bağlamanız grek. Ardından hızlıca uygulamayı tamamlayıp imzalama ve yayınlama işlemlerini yapıyorsunuz. Son aşamada ise kullanıcılara iyi bir deneyim sunmak için otomatik test süreçlerini devreye alıyorsunuz.

Hızlıca ve Zahmetsizce Uygulamalarınızı Test Edin

Appcircle, Android 4.-10. versiyon ile iOS 8.-13. sürümler için geliştirilen uygulamaları tarayıcı üzerinden çalıştırabiliyor. Bu sayede kullanıcılar, iOS ve Android projelerini gerçek cihaz deneyimi altında test etme şansı yakalıyor. Bitrise, Codemagic ve App Center gibi grişimlere rakip olan Appcircle, özellikle şirketlerin uzayan uygulama geliştirme süreçlerini kısaltmak istiyor.

Geliştiricilerin iş yükünü ve dolayısıyla operasyon maliyetleri azaltmak, Appcircle’ın başlıca hedeflerinden. Bunun için de macOS çalıştıran bir cihaza gerek duyulmadan Obj-C/Swift, Java/Kotlin, Flutter, React Native ve Smartface dilleriyle geliştirilen iOS ve Android projelerini kolaylıkla koşturabiliyorsunuz.

Appcircle, müşterilerine AWS üzerinde SaaS olarak veya özel bulut çözümüyle hizmet sunuyor.

Kendini ‘Mobile DevOps’ platformu olarak tanımlayan Appcircle, tüm CI/CD süreçlerini ve çıktılarını tek bir kurumsal platformunda toplamanın peşinde. Aldığım bilgilere göre şu ana kadar işler oldukça iyi gidiyor. Fakat daha geniş bir kullanıcı kitlesinden söz etmediğimiz de malum. Bugüne kadar 1000’e yakın geliştirici/kurum tarafından denenen Appcircle‘ın özellikle farklı alanlardaki geliştiriciler/şirketler tarafından denenmesi gerekiyor. Ancak bu sayede yerl bir ürünün küresel pazarda başarının peşinden koşacağını söyleyebiliriz.

Şu anda 12 kişilik bir ekiple hedefine doğru ilerleyen Appcircle, ücretlendirme tarafında ‘freemium’ modelle ilerliyor. Yani para ödemeden de ürünü kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

GirişimlerNet Okuyucularına Özel İndirim

Ücretsiz paket ile başladığınızda 1 proje üzerinde sınırlı süre ve sınırlı test imkânına sahipsiniz. Ücretli paketlere geçtiğinizde ise kullanım haklarınız aşağıda şekilde artarak ilerliyor. Ama hemen belirmeliyim ki bu fiyatlar GirişimlerNet okurları için geçerli değil. Evet, yine güzel bir indirim kodu ile karşınızdayım. 🙂

Appcircle, öğrenciler için indirimli bir tarife sunuyor ama GirişimlerNet okurları, yani siz, SPECIAL2020 indirim koduyla 12 ay boyunca tüm planlarda %20 indirimden faydalanabilirsiniz. Appcircle zaten yıllık alımlarda %40 indirim yapıyor. Bunun üzerine %20 indirim ile toplam fiyattan %12 daha indirim almış olacaksınız. Yani 1 yıllık ücret aylık aboneliğe göre %52 indirimli olacak.

Tabii her güzel şey gibi bu fırsatın da bir sonu var. İndirim kodu 12 Kasım’a kadar geçerli olacak. Eğer mobil uygulama geliştiriyorsanız vakit kaybetmeden Appcircle’ı denemenizi öneririm. Elbettte bu haberi mobil uygulama geliştiren tanıdıklarınıza da paylaşabilirsiniz. 😉

Hemen Appcircle’ı denemek için tıklayın.

*Appcircle, 18 aylık bir ürün geliştirme sonunda ortaya geçtiğimiz aylarda son kullanıcılara kapılarını açmıştı.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami