DigitalOcean’a 100 Dolarlık Krediyle Adım Atın (Ücretsiz Fırsat)

5000 dolarlık AWS Kredisi yazımda aslında Startups.com‘un ayrıcalıklarına ulaşabileceğinizi yazmıştım. Kaç kişi diğer ayrıcalıklarla ilgilendi emin değilim ama ben ilgilendim ve SendGrid ve Mailjet‘ten birer yıllık özel abonelikler de aldım.

İşin güzel tarafı kredi kazanmanın dışında SendGrid’in Startup programına da dahil edildim ve bazı webinarlara davet edildim. İşte o webinarlardan birinde DigitalOcean’ın 100 dolarlık bir hoşgeldin kredisi paylaşıldı. Ben de bu linki sizlerle paylaşmak istedim.

Bu linke tıklayarak DigitalOcean’da yeni bir hesap açarsanız, 100 dolar hediye kazanıyorsunuz. Maalesef bu kredi AWS’de olduğu gibi 1 yıllık değil. Sadece yeni hesaplar için bu krediyi 60 gün içinde harcayabiliyorsunuz. 60 gün sonunda kredinizi harcanmaya kısmı silinecektir.

Belki deneyimli girişimciler için işe yaramayabilir ama özellikle öğrenciler ve yeni bir işe adım atanlar ücretsiz bir başlangıç yapabilir. Girişimi belli bir seviyeye gelenler ise DigitalOcean’ın Hatch adlı girişim destek programına katılabilirler.

Biz Dofo.com ile en üst seviyeden kabul almıştık ki o da yıllık 100 bin dolarlık sunucu desteği anlamına geliyor. Seviyenize göre farklı tutarlarda sunucu desteği kazanıyorsunuz.

*Yukarıdaki krediyle kripto-para madenciliği yapılmayacağını da formalite icabı eklemiş olayım.

Sizlerle yeni fırsatlar paylaşmaya devam edeceğim. 😉

Total
0
Shares
1 comment
  1. Uzun zamandır digital ocean kullanan birisi olarak kaçırmayın derim. Canınız ne zaman isterde hizmeti sonlandırabiliyorsunuz.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

BigBlueButton İle Nasıl Kendi Webinar Ürünümüzü Yaptık?

Next Article

E-Posta Yoğunluğunu Inoreader İle Nasıl Azalttım? (%10 İndirim)

Related Posts