Etkinlik Alanı: Dijital Dünyanın Etkinlikleri Tek Adreste

Etkinlikalani.com özellikle Covid-19 nedeniyele artan çevrimiçi etkinlik, seminer, eğitim gibi yayınların kolaylıkla takip edilebileceği ve etkinlik rehberi. Etkinlik düzenleyenler ise etkinliklerini ekleyerek daha fazla kişiye ulaşabiliyor.

Platforma ve Kategoriye Göre Filtreleyin

Henüz çok yeni bir girişim olan Etkinlik Alanı Zoom, Instagram, Youtube gibi video platformlardaki canlı etkinlikleri tek bir adreste listeliyor. Bu girişimin de ihtiyaçtan doğduğunu söyleyen Salih Bosca, şu anda 8 farklı kategoride yayınları listelediklerini paylaşıyor.

Tüm etkinlikleri takvim/ajanda üzerinde görebilmenizi de sağlayan Etkinlik Alanı’na etkinlik eklemek için üye olup etkinlik bilgilerinizi paylaşmanız gerekiyor. Şu anda etkinlik eklemek tamamen ücretsiz. 

Gelir Modeli

Bosca’nın verdiği bilgilere göre 4 Haziran’da açılan Etkinlik Alanı, şimdiye kadar yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen 20’den fazla etkinliği listesine eklemiş. Bu sayının hızla artması bekleniyor. Büyümeye paralel olarak da eklenen etkinlik sayısına veya etkinliğin ücretli olup olmamasına göre bir ücretlendirme eklenmesi planlanıyor.

Açıkçası Etkinlik Alanı’nın son dönemdeki en faydalı işlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Hatta ben de bunun bir ihtiyaç olduğunu düşünerek basit bir listeleme ile hayata geçirmek istemiştim ama istediğim otomasyonu kuramadığım için kaldı.

Ben de Zoom üzerinde düzenlediğim Kitap Kulubü ve GirişimlerNet Webinar etkinliklerini eklemeyi düşünüyorum. Siz de etkinlikleri keşfetmek ve etkinlik eklemek için http://etkinlikalani.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

 

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

2 Comments

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

SiteChecker, sitenizin SEO performansını yükseltmek üzere hizmet veren ücretsiz bir analiz aracı. Sadece…

Devamını oku

evePASS, bir yere giriş (check-in) yapmayı oyunlaştıran bir mobil uygulama. Kare (qr) kod taraması yoluyla bir…

Devamını oku

Tam donanımlı görsel yönetim ürünü Image4io, sitenizdeki görselleri optimize etmenizi sağlayan yerli bir…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami