evePASS: Temassız Check-in İçin Oyunlaştırma Uygulaması

evePASS, bir yere giriş (check-in) yapmayı oyunlaştıran bir mobil uygulama. Kare (qr) kod taraması yoluyla bir konuma giriş yaptığınızı belirtip puan ve sonunda çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz.

İletişim bilgilerinizi girip uygulamaya kayıt olduktan sonra girişinizi onaylamak için konumdaki QR kodu okutuyorsunuz. Sizinle birlikte bulunan kişi sayısını güncellemenizi de isteyen evePASS, WhatsApp’ta paylaşım yapmanızı ve daha fazla puan kazanmanızı istiyor.

Konum sahibi olarak da kullanabileceğiniz uygulamayla küçük ve büyük çaptaki etkinlikler için sadakati geliştiren oyunlaştırmalar yapabiliyorsunuz. Mekân sahiplerine ulaşmayı da hedefleyen uygulama içinde yemek menüsü vb. dokümanlara ulaşmayı da mümkün kılıyor.

Koronavirüs döneminde temassız kayıt almayı sağlaması bakımından önemli bir noktaya parmak basan evePASS, GDPR uyumlu çalıştığının da altını çiziyor.

Kullanıcı mekân sahibi sayısı arttıkça daha faydalı olacak evePASS uygulamasını Android ve iOS platformlarında indirebilirsiniz. Şimdilik Almanca ve İngilizce dil desteği sunduğunu da hatırlatmadan geçmeyeyim.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Remote Workers: Uzak Çalışan Profilinizi Oluşturun Şirketler Sizi Bulsun

Next Article

1999'da GittiGidiyor'u Kurma Fikri Nasıl Ortaya Çıktı?

Related Posts