evePASS: Temassız Check-in İçin Oyunlaştırma Uygulaması

evePASS, bir yere giriş (check-in) yapmayı oyunlaştıran bir mobil uygulama. Kare (qr) kod taraması yoluyla bir konuma giriş yaptığınızı belirtip puan ve sonunda çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz.

İletişim bilgilerinizi girip uygulamaya kayıt olduktan sonra girişinizi onaylamak için konumdaki QR kodu okutuyorsunuz. Sizinle birlikte bulunan kişi sayısını güncellemenizi de isteyen evePASS, WhatsApp’ta paylaşım yapmanızı ve daha fazla puan kazanmanızı istiyor.

Konum sahibi olarak da kullanabileceğiniz uygulamayla küçük ve büyük çaptaki etkinlikler için sadakati geliştiren oyunlaştırmalar yapabiliyorsunuz. Mekân sahiplerine ulaşmayı da hedefleyen uygulama içinde yemek menüsü vb. dokümanlara ulaşmayı da mümkün kılıyor.

Koronavirüs döneminde temassız kayıt almayı sağlaması bakımından önemli bir noktaya parmak basan evePASS, GDPR uyumlu çalıştığının da altını çiziyor.

Kullanıcı mekân sahibi sayısı arttıkça daha faydalı olacak evePASS uygulamasını Android ve iOS platformlarında indirebilirsiniz. Şimdilik Almanca ve İngilizce dil desteği sunduğunu da hatırlatmadan geçmeyeyim.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Bugünden itibaren sizlere daha fazla girişim tanıtmak için daha kısa yorumlarla tek yazıda daha fazla girişim…

Devamını oku

Daha önce de ses odaklı uygulamalardan bahsetmiştim ama Effy için Twitter'ı ses odaklı kopyası dersek sanırım…

Devamını oku

12 ayda 12 girişim çıkarma hedefiyle bir seri girişimci olan Jon Yongfook, yeni girişimi Talkshow'u bugün Product…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami