Evobulut: Tüm İş Süreçlerini Tek Noktada Toplayan Yazılım Platformu

Nedir?

Evobulut CRM, Satış ve Ön Muhasebe süreçlerini tek noktadan yönetmeyi sağlayan bulut tabanlı bir platform. Şirketlerin tüm iş süreçlerinde kullanabilecekleri bir platform olmak isteyen Evobulut, ticaret yapan firmaların yanında sağlık ve hukuk gibi iki önemli dikeye dokunan ürünler sunuyor.

Bu ürünlerden Sağlık Bulut, doktorlar için randevu ve hasta takip özellikleri sunarken Avukat Bulut ise dava, duruşma ve müvekkil takibini kolaylaştırıyor. CRM Bulut ürünüyle her türden şirketin müşteri ilişkileri yönetimine talip olan Evobulut, Satış Bulut ürünüyle satış ve CRM bağlantısını kuruyor. Bu sayede sağlıktan hizmete, inşaattan otomotive kadar farklı sektörler Evobulut müşterisi olabiliyor.

Gelir Modeli / Ücretler?

Aylık ücretlendirme modeliyle çalışan girişim maalesef fiyatlarını açıkça yazmıyor ama ücretsiz üye olup 14 gün deneme şansına sahipsiniz.

Kurucular?

Ercan Ilık, Ozan Aycan

Kuruluş Tarihi?

Eskişehir, 2004 (Evosoft), 2018 (Evobulut)

Rakamlar?

Evobulut’un Ağustos 2019 itibarıyla 150’ye yakın müşterisi bulunuyor.

Yatırım/Destek Bilgisi?

Ar-Ge sürecinde KOSGEB ve TÜBİTAK destekleri kullanıldı.

GirişimlerNet Değerlendirmesi:

Evosoft, yazılım geliştirme konusunda 15 yıllık hatırı sayılır bir tecrübeye sahip. Evobulut ürünleri de özellikle iki hassas dikeyde (hukuk, sağlık) dokunması açısından dikkat çekici. Ürün ücretlendirmesinin şeffaf bir şekilde paylaşılmaması bir SaaS girişimi için alışıldık bir durum değil.

Yönetim panelinde detaylar ziyadesiyle düşünülmüş gibi ama panel arayüzü daha çok masaüstü uygulamalarını anımsatıyor. Eskişehir’de güncel eğilimleri takip eden arayüz geliştiricisi bulmak zor olabilir ancak dijital dünyadan uzaktan çalışma yolunun açık olduğunu hatırlamakta fayda görüyorum. Yurtdışına açılma planları da bence iyi bir arayüz ve deneyim tasarımından sonra verimli sonuçlar verecektir.

.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Goyomod: Pazar Yeri Entegrasyonlu Yeni E-ticaret Platformu

Next Article

Capiche: SaaS Girişimlerine Daha Az Para Ödeyin

Related Posts