Evobulut: Tüm İş Süreçlerini Tek Noktada Toplayan Yazılım Platformu

Nedir?

Evobulut CRM, Satış ve Ön Muhasebe süreçlerini tek noktadan yönetmeyi sağlayan bulut tabanlı bir platform. Şirketlerin tüm iş süreçlerinde kullanabilecekleri bir platform olmak isteyen Evobulut, ticaret yapan firmaların yanında sağlık ve hukuk gibi iki önemli dikeye dokunan ürünler sunuyor.

Bu ürünlerden Sağlık Bulut, doktorlar için randevu ve hasta takip özellikleri sunarken Avukat Bulut ise dava, duruşma ve müvekkil takibini kolaylaştırıyor. CRM Bulut ürünüyle her türden şirketin müşteri ilişkileri yönetimine talip olan Evobulut, Satış Bulut ürünüyle satış ve CRM bağlantısını kuruyor. Bu sayede sağlıktan hizmete, inşaattan otomotive kadar farklı sektörler Evobulut müşterisi olabiliyor.

Gelir Modeli / Ücretler?

Aylık ücretlendirme modeliyle çalışan girişim maalesef fiyatlarını açıkça yazmıyor ama ücretsiz üye olup 14 gün deneme şansına sahipsiniz.

Kurucular?

Ercan Ilık, Ozan Aycan

Kuruluş Tarihi?

Eskişehir, 2004 (Evosoft), 2018 (Evobulut)

Rakamlar?

Evobulut’un Ağustos 2019 itibarıyla 150’ye yakın müşterisi bulunuyor.

Yatırım/Destek Bilgisi?

Ar-Ge sürecinde KOSGEB ve TÜBİTAK destekleri kullanıldı.

GirişimlerNet Değerlendirmesi:

Evosoft, yazılım geliştirme konusunda 15 yıllık hatırı sayılır bir tecrübeye sahip. Evobulut ürünleri de özellikle iki hassas dikeyde (hukuk, sağlık) dokunması açısından dikkat çekici. Ürün ücretlendirmesinin şeffaf bir şekilde paylaşılmaması bir SaaS girişimi için alışıldık bir durum değil.

Yönetim panelinde detaylar ziyadesiyle düşünülmüş gibi ama panel arayüzü daha çok masaüstü uygulamalarını anımsatıyor. Eskişehir’de güncel eğilimleri takip eden arayüz geliştiricisi bulmak zor olabilir ancak dijital dünyadan uzaktan çalışma yolunun açık olduğunu hatırlamakta fayda görüyorum. Yurtdışına açılma planları da bence iyi bir arayüz ve deneyim tasarımından sonra verimli sonuçlar verecektir.

.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Türkiye'de düzenlenen tüm kod maratonlarını (hackathon'ları) tek adreste listeleyen bir blog. Geçmiş ve gelecek…

  • 104
Devamını oku

ABD'de Şükran Günü'nü takip eden cuma günü Black Friday olarak adlandırılıyor ve her yıl tonlarca marka ve…

Devamını oku

E-posta Yanıtlamakta Gecikenlere 12 Tavsiye (Alternatif başlık) Bir süredir e-postalara düzenli yanıt…

  • 578
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami