Goyomod: Pazar Yeri Entegrasyonlu Yeni E-ticaret Platformu

Goyomod Nedir?

Goyomod, e-ticaret altyapısı sunan ve pazara kısa süre önce giriş yapan platformlardan biri. Kolay kurulumu ve sade yönetim paneliyle 3 dakikada e-ticaret sitesi açmayı vadeden girişim, e-ticaret pazarının potansiyelinden pay kapmak istiyor. Girişim üyelik paketlerine göre pazar yeri entegrasyonları da yapıyor.

Herhangi bir ücret ödemeden üye olabildiğiniz Goyomod.com, size 14 günlük deneme süresi tanıyor. Ardından işlemlerinizi tamamlayarak mağazanızı sorunsuz şekilde açabiliyorsunuz.

Ücretlendirme / İş Modeli?

Goyomod’, bir SaaS girişimi olarak sadece aylık/yıllık platform ücretlendirmesi yapıyor. Satışlardan ekstra bir pay talep etmiyor. İki temel paket sunan girişim Temel Paket’te ihtiyaç duyulan temel özellikleri aylık 65 TL’ye, Gelişmiş Paket’te ise pazar yeri entegrasyonlarını da (Gittigidiyor, N11, Trendyol, Hepsiburada) kapsayan daha geniş özellik setini aylık 95 TL’ye sunuyor. Yıllık abonelikte ücretler %10 düşüyor.

Yatırım Bilgisi?

Goyomod, 5M Lab İnternet ve Bilişim Hizmetleri’nin bir iştiraki ile özsermayeyle hayata geçiriliyor.

Bu Girişim Tutar mı?

Goyomod, Amerika’yı yeniden keşfeden bir girişim değil. Birçok rakibin olduğu bir alana giriş yapıyor ve muhtemelen Türkiye e-ticaret pazarının büyüyen hacminden pay almayı hedefliyor. Nihayetinde kabul edilebilir bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Goyomod’un avantajlarından biri sadece aylık sabit ücret talep etmesi. Satışlardan pay almadığı gibi ürün sayısıyla ilgili bir kısıtlama da getirmiyor. Tabii bu şekilde ayakta kalıp kalamayacağı ise zaman gösterecek.

Diğer yandan kullanıcılarına sadece tek bir tema sunmuş olması rakipleriyle arasındaki farkı aleyhine açıyor ancak ilk müşterilerle birlikte bu portföyün genişleyeceğine kesin gözüyle bakabiliriz.

Total
0
Shares
2 comments
  1. Fiyatlar çok düşük. Adamların full sattığı fiyata biz entegrasyonu veremiyoruz?
    Fiyat politikalarında bir değişiklik yapmaları lazım bu fiyata bu kurtarmaz ve hüsrana uğrayabilir gibi geldi…

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Hemen İş: Konum Tabanlı İş ve İşçi Bulma Platformu

Next Article

Evobulut: Tüm İş Süreçlerini Tek Noktada Toplayan Yazılım Platformu

Related Posts