499 Dolarlık Enterprise Growth Hacking Eğitimi Şimdi Ücretsiz

Enterprise Growth Hacking Eğitimi Şimdi Ücretsiz

Büyüme odaklı pazarlama uzmanlarının buluşma adresi GrowthHackers.com, önemli bir eğitim programını tamamen ücretsiz alabileceğimiz bir kupon paylaştı.

Enterprise Growth Hacking adlı eğitim temelde büyük şirketler için tasarlanmış bir büyüme odaklı taktik ve teorileri barındırıyor. Ders anlatan eğitmenler IBM, Microsoft, Adobe, Dropbox, Intuit, Capital One, Skyscanner, LinkedIn gibi dünyanın en önemli şirketlerde çalışmış/çalışan kişiler ve gerçek deneyimlerini aktarıyorlar.

Bu eğitimin amacı büyük şirketlerde de sürdürülebilir büyüme yakalanmasına katkı sağlamak. Bu heef kitleye elbette büyüme aşamasındaki girişimleri de eklemek mümkün.

Eğitimi almak için büyüme odaklı bir pozisyonda olmanıza gerek yok. Eğitimi aldıktan sonra ömür boyu erişime sahip oluyorsunuz ama bu durum ‘sonra bakarım’ diyerek eğitimi ihmal etmenize de neden olabilir.

İndirim Kodu Nedir?

499$ değerindeki eğitimi ücretsiz yapan indirim kodu: GHCOMMUNITY

Eğitim içeriği hakkında birkaç bilgi paylaşmam gerekirse; Özel bir eğitimden ziyade GrowthHackers’ın düzenlediği konferanslardan konuşmalara yer verilmiş. En azından ilk videolarda bunu gördüm. Ayrıca sunum ve ek okuma materyalleri de sunuluyor. Toplam eğitim süresi sanırım 3 saat civarında. Eğitim başlıklarını ilgili sayfada görebilirsiniz.

Eğitim platformu ise Teachable.

Growth Hacking konusunda ilerlemek isteyenler için önemli bir kaynak ve özellikle büyüme aşamasındaki girişimler ile bu alandaki beyaz yakalıların faydalanmasını tavsiye ederim. Elbette yeni girişimcilerin de öğreneceği şeyler olacaktır.

Ayrıca growthhackers.com‘a üye olup içerikleri takip etmenizde de büyük fayda var.

Total
0
Shares
2 comments

Bir Yorum Yazın

Previous Article

NameCheap İndirim Kodu

Next Article

E-posta Yoğunluğu İle Nasıl Mücadele Edilir?

Related Posts