Günün Girişimleri 1: Growth Mentor, Type Studio, Vin Takip

Bugünden itibaren sizlere daha fazla girişim tanıtmak için daha kısa yorumlarla tek yazıda daha fazla girişim tanıtmaya başlıyorum. Arada geniş incelemeler de olacak ama bu şekilde her gün en az 3 girişim tanıtmanın daha faydalı olacağını inanıyorum. Çünkü her gün tonlarca yeni girişim hayata geçiriliyor ve çoğunu kaçırıyoruz. Ben görsem bile sizinle paylaşamıyorum.

Bu şekilde hem ben daha fazla girişim paylaşmaktan mutlu olacağım hem de sizi ilginizi çekecek bir girişimle buluşturma ihtimalim artacak.

Ayrıca hem Türkiye’den hem de yurtdışından beta aşamasındaki girişimleri de listeleyeceğim. Yani eğer test aşamasında bir girişiminiz varsa ve ilk kullanıcıları gizlice içeri çekmek istiyorsanız bana yazabilirsiniz.

İşte karşınızda bugünün girişimleri:

1. Growth Mentor: Ayda 30 Dolara Mentorlarla Sınırsız Sohbet

Growth Mentor, adından da anlaşılacağı üzere girişiminizi büyütmeniz için konuşabileceğiniz mentorlar ile sizi buluşturan bir girişim. Ayda 30 dolar (yıllık tek ödeme 360$) ödediğinizde ücretsiz olarak listelenen mentorlar ile sınırsız konuşma yapabiliyorsunuz.

Ancak ücretsiz etiketi sizi yanıltmasın. Gayet güzel profiller var. Ücretsiz mentor sayısı şu anda 150. Ayda güzel 1 tane görüşme yapmak bile parasını fazlasıyla amorti eder. Ücretli üye olduğunuzda mentorlardan destek almak için talep açabiliyorsunuz, ücretli bir Slack kanalına kabul ediliyorsunuz vs… Mentorları detaylı şekilde (ücrete, konuya, araçlara göre…) filtrelemek de mümkün.

2. Type Studio: Videonuzu Yazı Üzerinden Düzenleyin

Type  Studio, video düzenleme işini altyazı üzerinden yapmaya imkân veren bir girişim. Videonuzu yüklüyorsunuz ve sesiniz/konuşmanız üzerinden düzenleme yapabiliyorsunuz. Dilerseniz videonuza konuşmaya eşlik eden altyazı da ekleyebiliyorsunuz. Türkçe ile çalışıyor mu emin değilim ama ilk 20 dakikalık videolar için ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

3. Vin Takip: Kurye Takip Sistemi

Vin Takip, Vin Takip kurye ve taşımacılık alanında takip hizmeti sunan bir yerli girişim. Bu sistemle kuryelerin sırasını, yol bilgisini, teslimat durumunu görebilmek mümkün oluyor. Tek ekranda tüm kuryeleri izleme özelliği sunan girişim, şirketlerin maliyetlerini azaltmayı ve verimliliği yükseltmeyi hedefliyor. Sitede yer alan bilgilere göre girişim Almanya’da doğmuş ama Türkiye’de hizmet veriyor ve bu alanda lider girişim olmayı hedefliyor.

 

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

vPark Travel* rehber eşliğinde 360 derece gezi turlarına katılmanızı sağlayan bir turizm girişimi. Turizmin…

Devamını oku

Bir kez daha yeni (veya yeni gördüğüm) girişimleri kısa kısa tanıtmaya başlıyorum. Zira çok fazla yeni…

Devamını oku

Bugüne dek onlarca görev/proje takip uygulaması denedim ama en uzun süre kullandığım ve seve seve para…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami