Günün Girişimleri 4: Screpy, Veri Health, Carts Guru (FIRSAT)

Screpy: SEO’ya İlişkin Önemli Bilgiler Tek Ekranda  (FIRSAT)

Screpy, sitenizi arama motoru optimizasyonu için analiz eden bir web aracı. Farklı kanallar üzerinden metrikleri tek sayfada buluşturan girişim web analytics ve SEO araçlarının verilerini bir araya getiriyor. Genel SEO analizi, sayfa hızı, W3C uyumluluğu, çökme habercisi, Google sıralama takipçisi vb…

Kendini yapay zekâ destekli olarak tanıdan Screpy normalde aylık 2 dolar gibi çok düşük ücretlerle faydalanabileceğiniz bir ürün ama daha da fazlasını isteyenler için AppSumo’da ömürlük bir fırsat var. Aylık 10 proje, 100 link ve 80 SERP anahtar kelime takibi için sadece 1 seferlik 49$ ödemek yeterli. Küçük bir bilgi: Screpy’nin kurucuları Türkiye’den.

Veri: Metabolik Sağlığınızın Pusulası

Veri, vücuda yapıştırılan bir sensör yardımıyla metabolik verileri ölçen ve bunu akıllı telefon uygulamasıyla takip eden yeni nesil bir sağlık girişimi. Sensör üzerinden otomatik veri eşlemesiyle sınırlı kalmıyor. Bazı bilgileri de elle girmenizi de istiyor ve daha düzenli bir sağlık verisi topluyor. Topladığı tüm verileri de yorumlayarak sağlığınızı daha iyi hale getirmeniz için geri bildirimde bulunuyor.

Apple Health Kit ile bağlantılı çalışan Veri ile uyku düzeninizi düzeltmekten beslenme alışkanlıklarına kadar farklı açılardan kendinize daha iyi bakmanın bir yolunu buluyorsunuz. Henüz beta aşamasında olan girişime hemen kayıt olup bu güzel ürüne ilk sahip olacak kişilerden biri olabilirsiniz.

Güncelleme: Ben ürünü almak için davet aldım ve Twitter’da paylaştıktan sonra girişimin kurucusundan genel bir epostayı yanıtladım. Türkiye’ye gönderim yapmadıklarını ama bununla ilgileneceğini söyledi. Sonra da sorunu çözdüğünü (ücretsiz kargo) ve sipariş verebileceğimi söyledi. Yani Avrupa ülkelerindeki gibi ürünü alabilirsiniz ama elbette ek gümrük maliyeti olacaktır.

Carts Guru: E-ticaret Siteleri İçin Çok Kanallı Pazarlama Otomasyonu

Carts Guru, e-ticaret işlerini büyütmek isteyenler için gelişmiş bir pazarlama otomasyon aracı. Çok kanallı pazarlama aktiviteleriyle e-ticarette gelirleri ve müşterilerinizi artırmanıza yardımcı oluyor. Potansiyel müşterilerle sizle temasa geçtikleri noktada iletişim kurup satın alma tüneline sokabiliyorsunuz. Karar verirken verilerin gücünden faydalanmanızı sağlıyor ve müşterilerinizin yaşam boyu değerini (lifetime value) yükseltmenizi amaçlıyor.

İletişime geçilen kullanıcı sayısına göre fiyatlandırma yapan Carts Guru’yu 300 kişiye kadar ücretsiz kullanabilirsiniz. Ayrıca ücretli paketleri 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

 

Total
2
Shares
2 comments
  1. Bizi incelemenize dahil ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    Screpy olarak gerçekten Türkiye’den çıkan güzel bir website analiz aracı yapmak istedik ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

    Öncelikli hedefimiz global bir proje yapmak olduğu için henüz Türkiye’ye özel bir kampanya başlatamadık fakat çok yakında Türkiye için de çalışmalara başlayacağız.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 3: Hindistan'dan YCombinator'a Seçilen 14 Girişim

Next Article

GirişimlerNet Takipçilerine Özel İndirimler & Ayrıcalıklar

Related Posts