Günün Girişimleri 1: Alternatif, Switchboard, Deksy, Woolentor

GirişimlerNet’ten önce Günün Girişimi adlı bir bülten ile her gün bir girişim tanıttığımı hatırlayanlar olacaktır. Bir ara GirişimlerNet’de de farklı formatlarda günkYeniden günlük girişim tanıtımlarına dönüş yapma zamanı geldiğini düşünerek bugün biri yerli 4 girişimin kısa tanıtımıyla sizlerleyim.

Yeni girişimler hakkındaki fikirlerinizi paylaşabilir, bu girişimlerin alternatifi olan girişiminizi yorum bölümünde tanıtarak trafik çekebilirsiniz.

Alternatif SuperApp

Alternatif App, onlarca markanın dijital cüzdanını tek bir uygulamada kullanmayı sağlayan bir mobil uygulama.

Uygulamayı indirip cüzdanlarını oluşturduktan hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekiyor. Harcamalarınızı Alternatif SuperApp üzerinden QR kod ile yaptığınızda çeşitli avantajlarla karşılaşıyorsunuz. Bireysel veya kurumsal hesap açabilir, üye işyerinizi ekleyerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Switchboard

Switchboard, uzaktan çalışan ekiplerin birlikte çalışmasını kolaylaştıran bir uygulama. Çevrimiçi toplantı yaparken bir iş üzerinde çalışmayı kolaylaştıran girişim kendini ‘Buluttaki Ortak Çalışma Alanı’ olarak tanıtıyor.

Geniş bir uygulama entegrasyonu sunan Switchboard, 1e1 video görüşmeler yapmanıza da imkân tanıyor.

Desky

Desky hibrid çalışan şirketlere dönük, çalışma alanı ve toplantı odası organizasyonunu kolaylaştıran bir araç. Küresel salgın sonrası ofisini küçülterek dönüşümlü çalışan ağırlayan şirketler için işleri kolaylaştıran bir araç diyebiliriz.

Desky’nin geliştiricisi ise insan kaynakları alanındaki bir girişim olan Factorial HR.

WooLentor (Fırsat)

WooLentor, WooCommerce üzerinde Elementor eklentisi olarak görev yapan bir WordPress eklentisi. WooCommerce ile kurduğunuz e-ticaret altyapısını profesyonel bir şekle taşımanızı vadediyor.

WooCommerce mağazanızda sayfa tasarımını kolayca düzenlemek, satış bildirimleri göndermek, dikey ve yatay filtre eklemek, özel gün indirimleri gibi çeşitli özelliklerden faydalanmak isterseniz AppSumo’daki 5 tema içeren ve 100 site kullanabileceğiniz lisansı sadece 69 dolara alabilirsiniz.

Yeni girişimlerde görüşmek üzere. E-posta abonemiz değilseniz şöyle buyurun.

Total
0
Shares
2 comments

Bir Yorum Yazın

Previous Article

LinkedIn Events ile Lead Generation'a Giriş

Next Article

Günün Girişimleri 2: Heartbeat, The MVP, Merge Flo, Health Monde

Related Posts