Günün Girişimleri 10: Telios, Yengeç, Defterdar, UnicornDev

Telios (Günün Fırsatı)

Telios, e-posta sağlayıcıların gizlilik özelliklerini yetersiz bulanlar için geliştirilmiş özel bir çözüm. ProtonMail’in alternatifi olan Telios, şifreleme ve merkeziyetsiz bulut depolama ile iletişimde gizliliği ilk sıraya koyuyor. Aynı zamanda e-posta kutunuza çevrimdışıyken de erişme imkânı sunuyor.

25 GB saklama alanına sahip ve 5 eposta ekleyebileceğiniz Telios posta kutusu hizmetini AppSumo üzerinden 59$ dolara satın alabilirsiniz. Tabii ki ömürlük, yani tek ödemeyle ömür boyu kullanabileceğiniz bir teklif.

Yengeç

 

Yengeç, e-Ticaret entegrasyonu hizmeti sunan bir yazılım girişimi. N11’den Amazon Türkiye’ye Hepsiburada’dan AliExpress’e yerli ve yabancı pazar yerlerine entegre olmanızı sağlayan girişim, Ideasoft, OpenCart, WooCommerce, Shopify gibi e-ticaret altyapılarıyla da entegrasyona sahip.

Yaptığı entegrasyonlarla faturalarınızı önünüze getiren girişim kargo barkodları de Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo hesabınızla entegrasyona sahip. 15 gün ücretsiz deneme süresi sunan Yengeç’in pazar yeri paketleri aylık 79,90₺’den başlıyor.

Defterdar

Defterdar, şirket kurulum işlemlerinize talip olan ve sanal ofis, e-fatura gibi ek hizmetler sunan bir girişim. Paraşüt, eOfis ve Yengeç işbirlikleriyle çalışan Deftertar, hem şirket kurmak isteyenlere ve hem de şirketi olan girişimcilere hizmet veriyor.

Defterdar’ın sunduğu diğer hizmetler; E -dönüşüm çözümleri, KOSGEB Girişimcilik Desteği danışmanlığı, marka tescili. Girişim henüz hizmet ücretlerini sitesinde yayınlamış değil.

UnicornDev

Unicorn.Dev, 24-48 saat içinde seçilmiş yazılım geliştiricilerle ile eşleştiren bir insan kaynakları girişimi. İhtiyaçlarınızı söylüyorsunuz, sizin için uygun öneriler yapılıyor ve size özel bir Slack çalışma kanalını açılıyor.
İlk 7 gün risksiz hizmet sunan girişim beğenmediğiniz yeteneği değiştirmeyi veya paranızı geri ödemeyi vadediyor. Ücretlendirmesi ise oldukta net, saatlik 35 dolardan en az 5 yıllık deneyimli yazılımcılarla eşleştiriliyorsunuz.
Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 9: Sellix, Anneler Satıyor, Coridor, Explo

Next Article

Günün Girişimleri 11: Znaplink, PrettySmart, DevamApp, Ortto

Related Posts