Günün Girişimleri 11: Znaplink, PrettySmart, DevamApp, Ortto

Znaplink, adından da tahmin edebileceğiniz üzere linklerini paylaşma ve organize etme konusunda çözüm üreten bir girişim. Farklı linkleri tek bir sayfada toplayabilmenizi sağlayan girişim detaylı bir ölçümleme ve kendi alan adınızı kullanmanıza da imkân tanıyor.

Sınırlı özelliklerle ücretsiz de kullanabileceğiniz Znaplink, ücretli hesapta e-posta bülteni gönderme (newsletter) özelliğiyle rakiplerinden ayrılıyor. Normalde aylık 10 dolara kullanabileceğiniz Znaplink’e AppSumo fırsatıyla 59 dolar ödeyerek ömür boyu sahip olabilirsiniz. Üstelik 1 değil 10  farklı alan adı ekleme ve 5000 e-posta bağlantısı tutma hakkı elde ediyorsunuz. Daha fazla kupon alarak bu şansı artırmanız da mümkün.

PrettySmart

PrettySmart, sosyal medya içeriklerinizi hızlnadırmak için görsel ve metin tasarımları üreten yapay zekâ destekli bir araç. Hazır tasarımların yanısıra ücretsiz stok fotoğraflar ve kişiselleştirme imkânı sunuyor.

Ayda 12 içerik üretimini ücretsiz olarak hazırlamanızı sağlayan PrettySmart, ücretli pakette ayda 36 dolra 112 farklı içerik üretmenizi sağlıyor. Girişim hızı ve kullanışlı editörü ile övünüyor.

DevamApp

DevamApp, mobilite araçlarını tek platformda buluşturan bir mobil uygulama. Android ve iOS platformlarında yer alan uygulama ile elektrikli scooterlar, saatlik araç kiralama platformları, kiralanabilir elektrikli küçük sınıf araçlar ve toplu taşıma mobilite çözümlerini görüp, size en uygun aracı seçebiliyorsunuz.

Rota önerileri sunan ve harita üzerinde tüm mobilite araçlarını görüntüleyen girişim yapılan yolcukluklarda sağlanan ekolojik fayda puanını da paylaşıyor.

Ortto

 

Ortto, bir müşteri veri platformu olarak müşteri verilerinizi eklediğinizde kitle segmentleme, yeni deneyimler sunma ve neticede başarınızı artırma şansı sunuyor. SaaS, e-ticaret veya B2B şirketlerini yakalamayı hedefliyor.

Yapay zekâ desteğiyle müşteri verilerini anlamlandıran Ortto, hızlıca farklı platformlardan veri çekmenizi ve hedef kitlenizi davranışsal veya etkinlik bazlı veriler üzerinden netleştirmenizi kolaylaştırıyor.

 

Total
2
Shares
1 comment
  1. Yine çok güzel bir bilgilendirme. Her şeyin derli toplu olmasını çok beğendiğim DevamApp’a yıldızım geldi bu kez. PrettySmart ve Znaplink de tam içerik üreticileri için. Emeğinize sağlık Fırat Beyciğim.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 10: Telios, Yengeç, Defterdar, UnicornDev

Next Article

Günün Girişimleri 12: Struppy, Email Meter, Grapevine, Delt AI

Related Posts