Günün Girişimleri 24: Vidjet, Hyperion, Designers Lobby, APIsList

Vidjet (Günün Fırsatı

⇻ Nedir?

Vidjet, websitenizde veya mobil uygulamanızda kendi video oynatıcınızla video yayınlamanızı sağlayan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Yayınlamak istediğiniz videoyu Vidjet’e yüklüyorsunuz, hedefinize uygun aksiyonlar için gerekli ayarlamaları yapıyor ve sonuçları takip ediyorsunuz. Vidjet’in amacı video oynatıcı üzerinde kurumsal kimliğinizi daha iyi göstermenizi sağlamak ve daha fazla kullanıcı etkileşimi kazanarak ayrıntılı istatistikler sunabilmek.

⇻ Fiyatlandırma?

Vidjet’e sınırsız sayıda video yükleyebilirsiniz ama aylık 1000 gösterimden sonrası ücretli. Fakat şeffaf bir fiyatlandırma yok. AppSumo kampanyasında ise 2 alan adı altında sınırsız video için 10 bin görüntülenme hakkını 69$’a satın alabilirsiniz.

İki AppSumo kuponu aldığınızda ise 10 alan adında 50 bin video izletme hakkına sahip olacaksınız.

Hyperion

⇻ Nedir?

Hyperion, kanser hastalığına karşı tamamen özgün ve yenilikçi tip bir tarama ve ön tanı cihazı geliştirme hedefiyle kurulmuş bir AR-GE şirketi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Geliştirilmesi planlanan ileri teknoloji medikal cihaz ile kanser hastalığı hücresel formda teşhis edilerek ön-erken tanı ile kesin ve etkin tedavisi hedefleniyor. Dolayısıyla üretim gerçekleştiğinde bu cihaza sahip sağlık kuruluşlarından tarama hizmeti alınabilecek.

⇻ Fiyatlandırma?

Söz konusu cihazın fiyatı henüz belli değil.

Designers Lobby

⇻ Nedir?

Designers Lobby, adından da anlaşılacağı üzere tasarımcıları bir araya getirme amacıyla kurulan ve içerisinde 1200’den fazla tasarım kaynağını bulunduran bir arşiv.

⇻ Nasıl Çalışır?

Designers Lobby, içinde arama yaparak veya kategoriler üzerinden istediğiniz kaynakları bulabilir veya kendi tasarım(cı) kaynağınızı/aracınızı siteye ekleyebilirsiniz. Hazırlanan e-bültene de abone olarak yeni kaynakları takibe alabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Tamamen ücretsiz ama içerik küratörlerine kahve ısmarlamak serbest.

APIsList

⇻ Nedir?

APIsList, halka açık şekilde sunulan uygulama geliştirme arayüzlerini (API) bir araya getiren bir listeleme/içerik girişimi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Aradığınız API’ı bulmak için hızlıca arama yapabilir veya onlarca farklı kategori içinden hiç bilmediğiniz API’ları keşfedebilirsiniz. APIsList, API’lar hakkında çok kısa bilgiler de sunuyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 23: Riku AI, Qarint, Chartmat, Xpoda

Next Article

Günün Girişimleri 25: Sumo Day Özel | %10 AppSumo İndirimi

Related Posts