Günün Girişimleri 41: ZagoMail, DiaryBy, Gmelius, Otherweb

Bugünkü bülten destekçimiz ommetrics.

Size Özel: ommetrics kurucusu, ölçümleme uzmanı Berkan Bağcı ile 30dk ücretsiz görüşme için tıklayın.

Destekçi olmak için iletişime geçin, bülten abonesi olmak için şöyle buyrun.


ZagoMail (Günün Fırsatı) 

⇻ Nedir?

ZagoMail, e-ticarette satışları artırmaya dönük otomasyon özellikleri de olan bir e-posta pazarlama ürünü.

⇻ Nasıl Çalışır?

ZagoMail, özellikle e-ticaret girişimlerinin işine yarayabilecek otomasyonlar da sunan bir e-posta pazarlama aracı. Karşılama, sepette kalan ürün, tekrar satış ve yeniden hedefleme e-postaları göndermek ZagoMail ile mümkün.

ZagoMail sunduğu ölçümleme verileriyle direkt satışları artırmaa dönük hamleler yapmanızı istiyor. Sunulan hazır otomasyonların yanında kendi otomasyonlarınızı da elbette oluşturabiliyorsunuz.

⇻ Fiyatlandırma?

Normal fiyatlaması aylık 1000 abone için aylık 29$ ama AppSumo’ kampanyasıyla 79$’dan başlayan fiyatlarla 40 bin aboneye kadar ömürlük üyelik satın alabilirsiniz. (Kampanya Salı 16:00’da bitecek.)


Diaryby

⇻ Nedir?

Diary.by, çok sade bi arayüzde yazılar yayınlayabileceğiniz bir yayın platformu.

⇻ Nasıl Çalışır?

İçerisinde hiçbir reklam içermeyen Diary.by, tamamen minimalist bir yazı yazma ortamı sunuyor. Yazdığınız yazıları profilinizde sergileyebilir ve okuyucuarın yazılarınızı RSS aracılığıyla takip etmesini sağlayabiliyorsunuz.

⇻ Fiyatlandırma?

Tamamen ücretsiz olan Diary.by, Patreon destekçileri için ekstra özellikler sunuyor.


Gmelius

⇻ Nedir?

Gmelius, ekibiniz için Gmail’i ortak çalışma ve görev takip ortamına çeviren bir eklenti.

⇻ Nasıl Çalışır?

Gmelius, Gmail hesabınızı belli sınırlar içinde ortak kullanmanızı sağlayan bir verimlilik uygulaması. Paylaşılan istatistiklere göre Gmelius ekipler e-postalara 2 kat daha hızlı yanıt veriyor ve iş dağıtımına %80 daha az zaman harcıyor ve her ay çalışan başına 18 saat tasarruf sağlıyor.

Zapier, Slack, Trello gibi platform entegrasyonları da sunan Gmelius ile her gün yaptığınız e-posta eylemlerini otomatize etmenize de imkân tanıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Gmelius’u, aylık 7$’dan başlayan fiyatlarla kullanabilirsiniz.


Otherweb

⇻ Nedir?

Otherweb, haberlere gürültüden uzak bir şekilde ulaşmanız için geliştirilmiş yapay zekâ destekli bir haber sitesi. GPT-3’ün yazı üretme dışında nasıl kullanılabileceğini gösteren güzel bir örnek.

⇻ Nasıl Çalışır?

Otherweb, yapay zekânın gücünden faydalanarak haberlerin 1 cümlelik özetini başlığa taşıyarak öncelikle tık avcısı başlıklardan uzaklaştırıyor. Reklamlardan, ödeme duvarlarından ve otomatik oynayan videolardan da uzak bir şekilde haberlere ulaşmanızı sağlıyor.

Bir RSS okuyucucu kıvamındaki websitesinde istediğiniz haber kanallarını ayıklayıp, istediğiniz konuların daha fazla gösterilmesini ayarlayabiliyorsunuz. Otherweb, haberlerin tüketilmeye ne kadar değer olduğunu belirlemek için de bir içerik analizi sunuyor. İsterseniz içerik özetini Otherweb üzerinde okuyabilir, içeriğin tamamı için de kaynağına gidebilirsiniz.

Otherweb, haberlerin yanısıra podcastleri de bir araya topluyor ve erişimi kolaylaştırıyor. Tüm içerikler içinde arama da yapabiliyorsunuz.

⇻ Fiyatlandırma?

Otherweb tamamen ücretsiz ve reklamlardan da uzak, en azından şimdilik.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 40: Getscreenme, Fluent Forever, Minus, GeniusLink

Next Article

50$ LinkedIn Reklam Kredisi Nasıl Alınır?

Related Posts