Günün Girişimleri 51: Readitforme, VEV, Companies Tools, StudyStream

Bülten sponsoru olmak için hemen iletişime geçin.


ReaditforMe

⇻ Nedir?

ReaditforMe, İngilizce dilinde kitap özetleri sunan bir uygulama.

⇻ Nasıl Çalışır?

Kitap özetlerine video, ses ve metin halinde erişilebilme imkânı veriyor. Blinkist, Biryudumkitap gibi girişimlere rakip olan bu uygulama ile kitapların ne anlatığını 12 dakika veya daha kısa sürede öğrenebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

ReaditforMe’ye kendi websitesinden abone olursanız aylık 29$ dolardan başlayan aylık ücret veya ömürboyu üyelik için 399$ ödemeniz gerekiyor. AppSumo’dan üye olduğunuzda ise ömürlük aboneliğe 79$ ödemeniz yeterli.


VEV

⇻ Nedir?

VEV, kodlama yapmadan websitesi ve çeşitli görsel ürünler tasarlayabileceğiniz bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

VEV’in üç farklı görsel editörü var. Bunlardan biri tasarım, biri kodlama, diğeri de içerik tasarımı üzerine odaklanıyor.

Böylece tasarımınızı otomatik olarak HTML ve CSS’e çevirebilir, kod editörüne React bileşenleri ekleyebilir, içerik/grafik tasarımlar yapabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

VEV’in başlangıç planını ücretsiz kullanarak VEV logolu sitenizi de açabilirsiniz. Aylık 5 dolar ödediğinizde ise VEV logosunu kaldırabilir ve daha fazlası için Professional planı tercih edebilirsiniz.


Companies.Tools

⇻ Nedir?

Companies Tools, şirketlerin kullandığı dijital araçları keşfetmenizi sağlayan bir içerik sitesi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Companies.Tools, şirketlerin hangi tasarım, araştırma, kodlama, geri bildirim vb. araçları kullandığını gösteren bir portal. Belli kategorilerdeki ürünleri koleksiyon halinde de yayınlayan girişim, şirketlerin eklenti oluşturarak websitesine eklemesini ve müşterilerini göstermesini de sağlıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Ürün ve şirket eklemek ücretsiz.


StudyStream

⇻ Nedir?

StudyStream, özellikle öğrencilerin çevrimiçi ortamda bir araya gelerek çalışmasını sağlayan birlikte çalışma girişimi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Focusmate‘in bir benzeri olan StudyStream, özellikle ders çalışan öğrencileri hedefliyor. Çevrimiçi odalardan birine girerek farklı kişilerle görüntülü görüşme formatında ama kendi dersinize odaklanarak vakit geçirebiliyorsunuz.

StudyStream ile pomodoro usulüyle ve görev listesi oluşturarak çalışabiliyorsunuz. Öğrencilere odaklı olsa da profesyoneller için de farklı bir odada çalışma şansı var. Video görüşmeler Zoom üzerinden yapılıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz kullanılabilir.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 50: Shopper, Hirize HR, StartupDeal, Time Doctor

Next Article

Günün Girişimleri 52: Hushed, Guul, Zillion Pitches, The Events Calendar

Related Posts