Günün Girişimleri 56: FlexClip, HipoKids, Biovan, Shopinext

Bülten sponsoru olmak için hemen iletişime geçin.


FlexClip – (AppSumo Fırsatı)

⇻ Nedir?

FlexClip, çevrimiçi video ve sunum düzenleme platformu.

⇻ Nasıl Çalışır?

Binlerce hazır şablon içinden birini seçerek ister reklam kampanyalarınız için isterseniz de sevdiğiniz kişinin doğum günü için videolar, sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Telifsiz görsel havuzu da sunan FlexClip, kullanımı kolay bir arayüz sunuyor.

⇻ Fiyatlandırma?

AppSumo üzerinden tek ödemeyle ömür boyu FlexClip aboneliğini 49$’a satın alabilirsiniz. Normal fiyat tablosunu görmek için tıklayın.


Hipokid

⇻ Nedir?

Çocuklar için çevrimiçi ve yüzyüze etkinliklere odaklanan bir pazar yeri girişimi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Hipokid’de farklı yaş grupları için 15’ten fazla kategoride eğitimler, kamplar ve atölyeler bulmak mümkün. İş ortakları aktivitelerini ekleyerek müşteri kazanırken, son kullanıcılar da farklı alternatifleri aynı adreste görebiliyor.

Çocukların beyin gelişiminin %80’inin 3 yaşında, %90’ının da 5 yaş itibarıyla da tamamlandığına dikkat çeken Hipokid, her ebeveynin beyin gelişimini destekleyen etkinliklere kolayca ulaştırmayı hedefliyor.

Hipokid’de robotik/kodlama eğitimlerinden tasarıma, spor aktivitelerinden mutfak sanatlarına kadar uzanıyor. Ayrıca eveveynler için de aktiviteler sunuluyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Hipokid’de 500 liranın altında eğitimler de var, 10 bin liranın üzerinde ailece katılabileceğiniz kamp/gezi programları da.


Biovan

⇻ Nedir?

Biovan, organik, doğal ve katma değerli tüketim dikeyinde farklı lojistik hizmetileri sunan bir girişim.

⇻ Nasıl Çalışır?

Biovan, stratejik iş ortaklarıyla çalışarak noktadan noktaya teslimat, bir noktadan tedarik hizmeti, depolama ve paketleme hizmeti, noktada tahsilat hizmeti ve operasyonel teknoloji çözümleri sunuyor.

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Ankara, Yalova, Bursa ve İzmir‘de hizmet veren Biovan, hem perakende hem de toptan satış partnerleriyle çalışıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Fiyat bilgisi sunulmuyor.


Shopinext

⇻ Nedir?

Shopinext, yeni nesil alışveriş ve ödeme sistemi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Shopinext, esnek bir şekilde ödeme alabilmeniz için e-ticaret sitenize de entegre çalışıyor, tek bir bağlantı (link) veya karekod (qr kod) ile ödeme almanızı da sağlıyor.

Şirket kurmadan kullanmaya başlayabileceğiniz Shopinext, e-ticaret sitenizi ücretsiz olarak açmanızı sağlarken, kargo ve POS anlaşmalarını da hazır olarak sunabiliyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Shopinext, satışlarınızdan küçük bir komisyon alıyor. İşlem başı ücret, yıllık ödeme veya aylık ödeme yok.

Total
1
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 55: Keyword Search, Omnisend, Webflow, Honeycomb

Next Article

Günün Girişimleri 57: Radaar, NextDNS, BigMailer, VideoSDK

Related Posts