Günün Girişimleri 57: Radaar, NextDNS, BigMailer, VideoSDK

Bülten sponsoru olmak için hemen iletişime geçin.


Radaar (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?
Radaar, sosyal medya hesaplarınızı tek kanaldan yönetmenizi sağlayan yerli bir girişim. Yeniden AppSumo fırsatıyla karşımızda.

⇻ Nasıl Çalışır?

Radaar ile Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve daha birçok platform üzerinde paylaşacağınız içerikleri tek noktadan yayınlamanızı sağlıyor. Farklı platformlardan gelen özel mesajları da tek noktadan görüp yanıtlayabiliyorsunuz.

Kelime izleme ve etkileşim analizi özellikleri de olan Radaar, sosyal medya yönetiminde tek yardımcınız olmak istiyor.

⇻ Fiyatlandırma?

14 gün deneme süresi olan Radaar’ı yıllık ödemeyle 8$/ay ücretle kullanmaya başlayabilir veya AppSumo’daki ömürlük fırsat ile 59$’a tek ödemeyle işi bitirebilirsiniz.


NextDNS

⇻ Nedir?

NextDNS, kendini modern internet için geliştirilmiş bir güvenlik duvarı olarak tanımlıyor.

⇻ Nasıl Çalışır?

Yukarıdaki tanımlamaya giren özelliklerden bazıları ise şöyle; her gürlü güvenlik tehditlerine karşı koruma, uygulamalardaki ve websitelerindeki reklam ve izleyicileri engelleme, çocuklar için güvenli bir internet.

Tüm ağdaki erişimleri kapsayan bir koruma sunan NextDNS, kripto tuzaklamalarına karşı durmayı da ihmal etmiyor. İstediğiniz ayarlamaları yapabilir, izinli ve yasaklı listenizi belirleyebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Ayda 300 bin sorgu için ücretsiz olan NextDNS, Pro hesapta aylık 13₺’den başlayan (yıllık ödemede %17 indirim var) sınırsız cihazda sınırsız sorgu ve ayarlama hizmeti vadediyor. Evet, aylık 1 dolardan bile az.


BigMailer

⇻ Nedir?

BigMailer, bireysel kullanıcılardan ziyade ajanslar için geliştirilmiş bir e-posta pazarlama altyapısı.

⇻ Nasıl Çalışır?

Farklı şirketlere hizmet veren ajanslar, BigMailer ile birden çok marka için e-posta pazarlama faaliyetlerini tek noktadan yönetebiliyor.

Tek noktadan sınırsız sayıda marka ekleyip, ekip arkadaşlarınızı veya marka temsilcilerini davet edebilir, yönetim seviyesini belirleyebilirsiniz.

Hem pazarlama hem de işlemsel (transactional) e-posta trafiğini BigMailer ile yönetebilirsiniz. Zapier gibi araçlarla otomasyon desteğinden ve hazır şablonlardan faydalanarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

1000 bağlantı için ücretsiz kullanım imkânı sunan BigMailer, sonraki paketlerde 1000 e-posta başına 1$ dolar talep ediyor. Amazon SES gereksinimi de artık opsiyonel hale getirmiş.


VideoSDK

⇻ Nedir?

VideoSDK, ses ve video uygulamlarını daha kolay geliştirmeniz için sunulan bir uygulama geliştirme arayüzü (API).

⇻ Nasıl Çalışır?

VideoSDK ile video temelli görüşme/konferans uygulamaları geliştirebilirsiniz ve bunun için sunulan özellikler kısaca şöyle; Özelleştirilebilir arayüz elemanları, toplu görüşmelerde odalara bölme özelliği, dinamik arayüz, anlık sohbet özelliği, geniş tarayıcı ve cihaz desteği, canlı yayın ve diğer API’lar ile kullanılabilme.

VideoSDK ile bağımsız bir ürün geliştirebileceğiniz gibi mevcut ürünüze video arama gibi özellikleri hızlıca ekleyebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

VideoSDK, kullandığını kadar öde mantığıyla fiyatlandırma yapıyor ve her ay 10 bin dakika konferans görüşme dakikası hediye ediyor. Yüksek hacimdeki kullanımlarınız için de indirimler sunuyor.

Total
0
Shares
3 comments
  1. Radaar kullanıyorum harika bir ürün, sürekli yeni özellikler ekleniyor, yerli bir girişim. Videos sdk sanırım mix muadili ben onunla denemeler yapmıştım ilgilenenlerin ona da göz atmasını öneririm

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 56: FlexClip, HipoKids, Biovan, Shopinext

Next Article

Günün Girişimleri 58: StudioGrowth, Topi, Motionity, Twitter Podcasts

Related Posts