Günün Girişimleri 60: GoZen Forms, Memotive, GoCopy, Levels

Bülten sponsoru olmak için hemen iletişime geçin.


GoZen Forms (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

GoZen Forms, dijital dünyada formlar, anketler, testler (quiz) oluşturmanızı sağlayan bir SaaS ürünü.

⇻ Nasıl Çalışır?

E-ticaret girişimlerinden araştırma şirketlerine, küçük girişimlerden büyük işletmelere kadar her çeşit organizasyon GoZen formları ile kendine uygun bir çalışma yürütebilir. Zapier’den Stripe’a, HubSpot’tan Salesforce’a kadar farklı entegrasyonlarla formlarını güçlendirebilir.

⇻ Fiyatlandırma?

GoZen Forms ücretsiz kullanmaya başlayıp, 9$/ay’dan başlayan fiyatlarla bir üst plana geçebilirsiniz ama AppSumo fırsatı yine karşı konulamaz bir fırsatla 69$’a ömürlük abonelik veriyor.


Memotive

⇻ Nedir?

Memotive, çalışanların işle ilgili deneyimlerini toplayıp iyileştirmeyi hedefleyen bir İK uygulaması.

⇻ Nasıl Çalışır?

Memotive ile işverenler çalışanlarının servis, talep, vardiya ve iletişim kanallarını tek uygulamada toplamış oluyor. Şu anda servis araçları üzerinden deneyim ölçümü yapabilen işverenler duyuru ve anketlerle özel dokunuşlar yapabiliyor.

Android ve iOS uygulamalarıyla pazardaki yerini alan Memotive, izin ve mesai taleplerini de uygulama üzerinden alıp yönetme imkânı sunuyor. Deneyim ölçüm kanallarını arttırdıkça da şirketlerin mutluluğunu arttırmayı hedefliyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Fiyatlandırma bilgisi paylaşılmıyor.


GoCopy

⇻ Nedir?

GoCopy, bir başka yapay zekâ (GPT-3) ile yazı yazma aracı.

⇻ Nasıl Çalışır?

GoCopy, sosyal medya iletilerinden blog yazılarına uzanan bir yelpazede hızlıca metin üretmenizi sağlıyor. Gelişmiş klavye kısayollarıyla daha da hızlı çalışmanızın önünü açan GoCopy, yeniden yazım, geliştirme, ürün tanımı yazma, liste yazıları üretme gibi özelliklere de sahip.

⇻ Fiyatlandırma?

14 gün deneme süresi sunan girişim aylık 49 dolardan başlayan bir fiyat tablosu sunuyor. Bir ara AppSumo’da satışa çıkmıştı ama şu anda kampanya aktif değil. E-postanızı bırakarak tekrar yayınlaması durumunda haberdar olabilirsiniz.


Levels

⇻ Nedir?

Levels, besinlerin metobolizmanızı nasıl etkilediğini gözler önüne seren bir sağlık teknolojileri girişimi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Sürekli şeker ölçümü gibi yeteneklerle güçlenen biyosensörlerin artışından ilham alan Levels, beslenme tarzımızın metobolizmamızı nasıl etkilediğini gerçek zamanlı olarak ölçmeye ve iyileştirmeye odaklanıyor.

Henüz test aşamasında olan Levels’e katıldığınızda, size aylık olarak sürekli şeker ölçüm sensörü gönderiliyor ve bu sensörü kullanmaya başladığınızda Levels mobil uygulaması üzerinden yiyecek vb. diğer bilgileri de sağladığınızda karşınıza metabolizmanızın canlı fotoğrafı çıkıyor. Buna bağlı olarak da beslenmenizi ve spor alışkanlıklarınızı en iyi şekilde düzenlemeye başlayabiliyorsunuz.

⇻ Fiyatlandırma?

Başlangıçta 398 dolar ödemeyle başlıyor ve sonraki aylarda aylık ödeme ile devam ediyorsunuz.

Total
1
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 59: RabbitLoader, AdGuard MV3, Clicksy, Burnout Index

Next Article

Müşteri Yorumu (Testimonial) Toplamayı Kolaylaştıran 4 Girişim

Related Posts