Heights Platform: Yetenekli Online Eğitim Platformu [Tükendi]

Nedir?

Eğer siz de benim gibi bilgi birikiminizi bir eğitim setine dönüştürmek istiyorsanız harika girişimle karşınızdayım.Heights Platform, eğitim içeriklerinizi başarılı bir arayüzle öğrenicilere açmanızı sağlayan bir girişim. Gerçekten platform tabirinin hakkını veren özelliklere sahip.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Benim gibi ‘online eğitim’e bir yerden başlamak isteyenler için bence fazlasını bile sunuyor. Bir kaçını sıralamak gerekirse;

– Sınırsız kurs ve ders oluşturma
– Stripe ve Paypal ile ödeme alma
– Tartışma forumu
– Öğrenci analitiği
– Oyunlaştırma/rozetler
– Pazarlama araçları
– Bazı özel entegrasyonlar ve Zapier entegrasyonu…

Elbette bazı sınırlamalar var. 

– Heights Platform’a yeni üye olmanız gerekiyor.
– 100 aktif öğrenci sınırı var. Yani ücretsiz eğitim sunacaksanız tekrar düşünün derim. Tabii kontenjan yükseltme ücretlerinin bile normal fiyatlandırmalardan ucuza geleceğini düşünüyorum.
– Sınırsız video gömmek mümkün ama platforma video yüklemek isterseniz aylık 9 dolar ödemeniz gerekiyor.

Neden Udemy ve Teachable kullanmıyorum?

Udemy’ye yüksek komisyon vermek istemeyen ve Teachble’ın yüksek fiyatlarından kaçmak isteyenler için bence harika bir başlangıç noktası.

Aslında Teachable’ın daha uygun ve donanımlı bir alternatifini de bulmuştum ama Appsumo fırsatını yakaladıysanız büyük bir avantaj sağladınız demektir. Heights Platform’un normal fiyatları bile aylık 39 dolardan başlıyor ki bence asıl önemli olan eğitiminizi satmaya başlamak. Yoksa iyi bir platforma daha fazlasını da vermek sorun değil. Bu paylaştığım fırsat da tam olarak bunu sunuyor. Küçük bir yatırımla işe başlayabiliyorsunuz.

Bu arada ürünü sadece eğitim satmak için kullanmak zorunda da değilsiniz. Şirketiniz için ölçümleme yapabileceğiniz bir eğitim kanalı da oluşturabilirsiniz.

Heights platform gördüğüm kadarıyla çok yeni bir girişim değil. Alexa dünya sıralamasında 65 binlerde ve Appsumo’da 88 yorumdan tam puan almış. Yine de kaçırdığım bir şey varsa yorumlarda benimle paylaşabilirsiniz. Appsumo’nun 60 gün para iade garantisi var. 😉

Eğitimci Eğitim alır mı?

Bu arada tahmin edeceğiniz gibi girişimciler ve girişimci adayları için bazı eğitimler hazırlayacağım. Kendimi bu konuda geliştirmek için kısa süre İnanç Ayar’dan Eğitimci’nin Eğitimi kursuna katılmıştım. Yeni dönemi açılırsa size de tavsiye ederim. Bence eğitim için para ödemiyorsanız ya kendinizi yeterince geliştirmiyorsunuz ya da zamanın kıymetini bilmiyorsunuz demektir. 🙂

Yeni eğitimlerde görüşmek üzere….

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mayıs 2021
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

1 Comment

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Karantina Günlerinde Uzaktan (Online) Danışmanlık Dün Almanya'da bir arayüz geliştiricisinin bile işinden…

  • 1.1K
Devamını oku

Mart ayında pandemi nedeniyle uzaktan görüntülü danışmanlık girişimlerinin önemli olacağına dair bir yazı…

Devamını oku

Remote Demo Day: 4000+ Yatırımcıya Sunum Yapın Her şey 'remote' (uzaktan) olunca sunum günleri (demo day) de…

  • 567
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.

Close Bitnami banner
Bitnami