Hexometer: 7/24 Site Performans Takibi [Tükendi]

Nedir?

Hexometer, websitenizin çalışır durumda olup olmadığının takibini yapan bir araç. Olası kesintileri anında tespit ederek size haber vermeye ve ziyaretçi/müşteri kaybını en aza indirmeye çalışıyor.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

2800’den fazla veri noktasından 7/24 tarama ve raporlama yapan Hexometer, sıradan bir blogda da, çok ziyaretçili bir e-ticaret sitesinde de rahatça kullanılabiliyor. İstenmeyen durumlarda da site sahibine e-posta, kısa mesaj, anlık bildirimlerle haber veriyor.

Sunucu yanıtlarını derinlemesine analiz eden Hexometer, bir yandan da kırık URL tespiti, sitede kullanılan teknoloji altyapılarının bulunması, Meta Tag analizi gibi ücretsiz hizmetler sunuyor.Kırık URL’lerin tamir edilmesi için de bir eklenti sunuyor.

Normalde ücretsiz bir paketi de olan Hexometer, 5 dakikalık paketlerle düşme sorgulaması yapabiliyor. Ücretli paketlerse 8.25 dolardan yani yıllık 99 dolardan başlıyor.

Neyse ki Appsumo var ve 1 yıllık abonelik fiyatının yarısına yani 49 dolara oldukça dolu bir paket alabiliyorsunuz. Bu pakette 15000 URL’e kadar tarama yapabiliyorsunuz ve SSL, DNS Records kontrollerini yapmak mümkün. Her zaman olduğu gibi Appsumo satın almanızı 60 gün içinde geri iade edebiliyorsunuz.

Şimdiden bol ziyaretçili ve kesintisiz günler dilerim. 😉

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Integromat: Zapier Alternatifi Yetenekli Otomasyon Aracı

Next Article

Keywee: Yapay Zekâ Destekli Metin Yazarı

Related Posts