Homster: Yapay zeka ile dakikalar içerisinde ev tasarımı

Barış Bal ve Arda Kaya tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Homster yapay zekayı iç mimari ile buluşturuyor. “Herkes için stil yaşam” sloganı ile yola çıkan girişim, optimize edilmiş tasarım deneyimleri sunuyor.

Haftalar süren iç mimari projelerinin dakikalar içerisinde tamamlanmasını sağlayan girişim, yapay zekanın gücü ile mimarlara birçok farklı avantaj sunuyor. Kat planı üzerinde yapılan tasarımları birbirinden farklı iç mimari stillerine uyarlayabilen platform, tüm bunları otomatik bir şekilde gerçekleştiriyor.

Proje tasarımlarının hızla tamamlanmasının haricinde Homster imzalı platform, sanal turlar sunuyor. Sanal turlar ile birlikte hem mimarlar hem de emlakçılar müşterilerilerine dünyanın neresinde olursa olsun projeyi adeta gezdirebiliyor. Konut satış süreçlerine katkı sağlayan turlar, ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından patentlerle koruma altına alındı.

Gerçekleştirdiği çekirdek öncesi yatırım turunda toplam 550 bin dolar yatırım alan Homster, iç mimari ve emlak sektörlerinde büyük bir oyuncu olmayı hedefliyor.

Homster hakkında daha fazla bilgi almak için: https://www.homster.com/

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Livad: Canlı yayınlara özel yeni nesil reklamlar

Next Article

heybooster: E-ticaret verilerini yapay zeka ile birleştiren platform

Related Posts