Hasan Yaşar ile Websitesi Hızı, SEO & Satış İlişkisi (İZLE)

GirişimlerNet Webinar serisinin yeni bölümünde imza.com’un kurucusu Hasan Yaşar‘ı ağırlıyoruz. 22 yıldır internet projeleri geliştiren Hasan Yaşar ile site hızını artırmanın SEO ve satışlara nasıl etki edeceğini konuştuk.

Webinarımızın kaydını aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Webinarımız 23 Haziran 2021 Çarşamba günü Youtube kanalımızdan canlı yayınlanacak ve aşağıdaki gibi birçok soruya yanıt arayacağız. 

    • Websitesi hızı ne demek? Nasıl ölçülür?
    • Arama motorları websitesi hızını neden ve ne kadar önemsiyor?
    • Websitemizi nasıl hızlandırabiliriz?
    • Websitesini hızlandırırken nelere dikkat etmeliyiz?

Siteniz Canlı Yayında Ücretsiz Analiz Edilsin İster misiniz?

Webinarlarımızda sizler için ek ayrıcalıklar almaya devam ediyoruz ve bu bölümde şanslı bir girişimcinin sitesi canlı yayında Hasan Yaşar tarafından analiz edilecek. Çekilişe katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız ve 23 Haziran akşamı bizimle canlı yayında buluşmanız yeterli.

Görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.