İşletmeCo: Çok Yönlü Şirket Yönetim Platformu (İndirim)

İşletmeCo işletmenizi tek noktadan yönetmenizi sağlayan bir çevrimiçi platform. 2015 yılından itibaren e-ticaret satıcılarına hizmet veren TamEntegre.com kurucuları Demet Anlama ve Sezgin Anlama tarafından ortaya çıkarılmış bir ürün.

Henüz bir işletmeniz yoksa işletme kuruluş işlemlerinizi kurabilir, e-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınız için geliştirilmiş entegrasyon çözümlerini kullanabilirsiniz.

Ön muhasebe süreçlerinizi hızlı ve kolay yapabilmeniz için ön muhasebe özelliği de sunan İşletmeCo, ihtiyaç duyacağınız marka tescili, içerik pazarlaması farklı konularda da danışmanlık desteği veriyor.

Entegrasyon Süreçleri ve Çözümleri

İşletmeCo, ilk kez e-faturaya geçeceklere ücretsiz e-fatura kurulumu sağlıyor. E-fatura kullanıcısı olanlara ise entegrasyon yaptıkları bir çok özel entegratör üzerinden faturalarını tek tuşla kesebilmelerine imkan tanıyor.

Faturatör ile İşletmeCo’ya ürün aktarımı yapabilir ve ödeme linkleri oluşturabilirsiniz. E-faturalarınızı Faturatör üzerinden kesebilir, sipariş ve sipariş detay raporlarını alabilirsiniz.

Sosyal medyadan satış yapıyorsanız, İşletmeCo üzerinden oluşturduğunuz ödeme linklerini paylaşabilir ve müşterilerinizden ödeme alabilirsiniz.

TamEntegre alt yapısı ile bir çok pazaryerinde bulunan ürünleriniz otomatik İşletmeCo sistemine çekilir ve bu ürünleri kullanarak ödeme linki oluşturabilirsiniz.

Ücretlendirme

150 e-fatura kontorü için aylık 295 TL’den başlıyor. Bunun yanında işletme.co üzerinden işletmesini kuran, işletme sahipleri için 1 yıllık Faturatör.com üyeliği ve 1 yıllık ÜrünGir üyeliğini ücretsiz olarak veriyor. TamEntegre.com tarafında da %30 indirim sağlıyor.

GirişimlerNet Özel İndirimi

Yıl sonuna kadar geçerli “Girişimler” kodunu kullanarak isletme.co üzerinden işletmenizi kurarak  %10 indiriminden faydalanabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Sheet Automation: Google E-Tablolarda Otomasyon Uzmanı Olun

Next Article

MobiRoller: Yerli Kod Yazmadan Mobil Uygulama Geliştirme Aracı AppSumo'da

Related Posts