GirişimlerNet Kitap Kulübü’ne Hoşgeldiniz!

GirişimlerNet Kitap Kulübü’ne Hoşgeldiniz!

Kitap üzerine bir şeyler yapma fikirlerim, Patreon için bir büyüme hedefi koymam, Murat Tortopoğlu’nun bir önerisi ve gece vakti karşıma çıkan bir link kıvılcımı ateşledi… Uzaktan buluşup kitaplar üzerine tartışacağımız GirişimlerNet Kitap Kulübü hepimize hayırlı olsun.. 🙂

Nedir?

Zoom görüntülü görüşme platformu üzerinde buluşarak belirlenen bir kitabı tartışacağımız bir kitap kulübü. Her bölümde önceden belirlenen bir kitap benim moderasyonumda tartışmaya açılacak. Zoom Webinar özelliğini değil, toplantı formatını kullanacağım, yani herkes videolu (şart değil) şekilde katılım sağlayıp yorumlarını/sorularını paylaşabilecek.

İçerik Nasıl Olacak?

Her görüşmede önce kitabın bir özetini paylaşmayı düşünüyorum. Ardından (buraya dikkat) kitabın yazarıyla soru-cevap seansı başlayacak. Elbette Türkiye’deki yazarlar ile başlayacağız ama bir bakmışsınız yabancıları da davet etmişim. Hiç çekinmem. :))

Kitaplar elbette girişimcilik ve teknoloji odaklı olacak.

Kitap Okumak Zorunlu mu?

O haftanın buluşmasına katılmak için kitabı okumak zorunlu değil ama elbette ilk isteğim altını çizerek okunması. Mümkün olmazsa e-kitabını, mümkün değilse sesli kitabı, o da olmazsa özetini okunmasını rica edeceğim. Hepsi için de yardımcı olmaya çalışacağım.

Ne Zaman Başlıyor?

Hemen bu hafta başlıyoruz. İlk toplantıyı Pazar akşamı için planlıyorum. İlk kitap ise Türkiye’de internet girişimciliğinin kısa tarihi diyebileceğim Geleceği Görenler olacak. Malum, yazarını getirmek zor olmayacak. :))

Bu Ayın Kitabını Nasıl Alabilirim?

Geleceği Görenler’i kitapçılardan, gelecegigorenler.com‘daki satış kanallarından satın alabilirsiniz veya GirisimlerNet üzerinden isminize imzalı olarak sipariş edebilirsiniz. İmzalı kitap için Patreon destekçisi olduğunuzda imzalı kitap için en az %30 indirim kodu paylaşacağım. Diğer kanallarda da benzer indirimler görebilirsiniz.

Sesli kitap isterseniz Geleceği Görenler’in tamanını Storytel uygulamasında dinleyebilirsiniz.

Ekitap isterseniz Calibro üzerinden satın alıp, mobil cihazınızda okuyabilirsiniz.

Açıklama: Geleceği Görenler’i kitlesel fonlama kampanyasında destekleyenlerin e-kitaplarına ulaşması için bu yazıyı yayınladıktan e-posta göndereceğim.

Kimler Katılabilecek?

O haftanın katılım linkini sadece Patreon’daki GirisimlerNet destekçilerine atacağım.

Nasıl Destekçin Olabilirim?

GirişimlerNet’te faydalı içerikler üretmeme destek olmak için patreon.com/firatdemirel adresine giderek ayda 1 dolardan başlayacak şekilde destek olabilirsiniz. (1 doların sanırım 40cent’i ödeme ve platform masraflarına gidiyor ama desteğinizi görmek paha biçilemez.)

Kitap kulübüyle ilgili tartışmaya şurada katılabilirsiniz.

Çok teşekkürler.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Girişimciler İçin İlham Veren Hafta Özeti - 9

Next Article

Girişimciler İçin İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları + Eğitim Fırsatı