KonnectzIT: Zapier Alternatifi Otomasyon Aracı (Fırsat)

KonnectzIT Nedir?

KonnectzIT, iş akışlarınızı otomatize eden, Zapier ve Integromat (yeni adı Make.com) gibi araçlara alternatif bir otomasyon aracı. Kod yazmadan (no-code) çok sayıda uygulamanın içindeki hareketleri KonnectzIT ile birbirine bağlayabiliyorsunuz.

KonnectzIT Nasıl Çalışır?

KonnectzIT ve benzeri araçları kullanmak için öncelikle otomasyona bağlamak istediğiniz uygulamalara erişim hakkı vermeniz gerekiyor. Yani KonnectzIT’e giriş yaptıktan sonra ilgili yönlendirmeleri takip ederek bu hesaplarına uzaktan erişim hakkı veriyorsunuz.

Çok Basamaklı Otomasyon Diyagramı

İkinci aşamada KonnectzIT ile otomatize etmek istediğiniz eylemleri sürükle-bırak yöntemiyle buluşturuyorsunuz. Böylece çalışacak sistemi de bir diyagram şeklinde görebiliyorsunuz. Üstelik sadece tek basamaklı değil birden fazla basamaklı otomasyonlar oluşturmanız da mümkün.

Site üzerinde hali hazırda sunulan sık kullanılan otomasyonları hemen kullanabileceğiniz gibi kendi düşündüğünüz otomasyonları da tasarlayabilir, mevcut otomasyonları kişiselleştirebilirsiniz. Daha hızlı ilerlemek istiyorsanız 17 videoluk KonnectzIT Boot Camp eğitimine göz atabilir, blog yazılarını takip edebilir, soru-cevap bölümüne bakabilirsiniz.

600’den Fazla Entegrasyon & WebHooks Desteği

KonnectzIT şu anda Trello, Slack, Stripe, Box ClickUp, Dropbox, Lemlist, Typeform, Clockify gibi 600’den fazla popüler uygulamayla otomasyon özelliklerine sahip. Ayrıca webhooks desteği sunan herhangi bir uygulamayı da otomasyona bağlayarak sınırlarınızı genişletebiliyorsunuz.

KonnectzIT, ücretsiz planda 10 dakika, ücretli planlarda 5 dakikalık periodlarla etkinlik güncellemesi yapıyor.

Yol Haritası

KonnectzIT, elbette Zapier kadar ileri bir noktada değil ama fiyat açısından da o kadar pahalı olmadığını aşağıda görebilirsiniz. Yol haritasına bakacak olursanız ilerlemenin nasıl devam ettiğini ve edeceğini görebilir, geri bildirimlerini paylaşabilirsiniz.

Fiyatlar & Fırsat

KonnectzIT, erişilebilir olmayı öne çıkarıyor ve 100 görev otomasyonu hakkını ücretsiz plan ile sunuyor. Yıllık 120$ ödediğinizde aylık 10 bin görev otomasyonu, 144$ ödediğinizde ise aylık 15 bin görev otomasyonu hakkınız oluyor.

Gel gelelim KonnectzIT, AppSumo’daki ömürlük fırsatıyla aylık 4000 görev otomasyonu hakkını 119$ karşılığında sunuyor. Yani yıllık veya aylık tekrarlayan ödeme olmaksızın, tek ödemeyle ömür boyu ayda 4000 görevi otomatize edebiliyorsunuz.

KonnectzIT daha önce bu fırsatı 99$’a sunmuştu ve ben satın aldım. 2020’de ise 24$’a 1 yıllık paket çıkarmışlar. Zapier veya Integromat kadar akıcı çalıştığını söyleyemem ama işimi göreceğini düşünüyorum. Fiyat/performans açısından AppSumo her zaman bana avantajlı geliyor. Ayrıca 60 gün iade hakkı söz konusu. Şu anki fırsatın 6 Haziran 16:00’da biteceğini de belirtmeden geçmeyeyim.

Şu anda Zapier’de aylık 20 dolara 750 görev, Make.com’da (Ingtregromat) ise aylık 10$’a 10 bin görev koşturabiliyorsunuz. Sonraki planlar ise KonnectzIT’e göre biraz hızlı artıyor.

Elbette en doğru karar için detaylı bir karşılaştırma gerekir ve Zapier’de 4 binden fazla, Make’te ise 1200’den fazla uygulamaya erişim var. Ancak AppSumo kampanyası KonnectzIT’e şans vermek için çok iyi bir fırsat.

 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 2: Heartbeat, The MVP, Merge Flo, Health Monde

Next Article

Günün Girişimleri 3: Wordplay, Turan, Köstebek, Fimple

Related Posts