Letterwell: E-posta Bültenlerine Reklam Verin

Nedir?

Letterwell, son yıllarda popülerleşen e-posta bültenlerine reklam vermenizi sağlayan bir girişim. Bir yandan e-bülten yayıncılarının para kazanmasını sağlayan girişim diğer yandan reklamverenlere yeni ve etkileşimli bir erişim kanalı sunuyor.

Ücretsiz Listeleme

Dünyanın her köşesinden e-bültenleri listeleyen Letterwell’de abone sayısı birkaç binden başlayıp milyonlara uzanan onlarca e-posta bülteni görebilirsiniz. Bültenleri anahtar kelimeye, bölgeye ve kategoriye göre de filtrelemek mümkün.

Üstelik ücretsiz listeleme yapabiliyorsunuz. Sadece bültenleri anasayfaya çıkarmak için ücret talep ödemeniz gerekiyor. O da 99 gün için £49 ($64).

E-postaların Açılma Oranları Hakkında Bilgi Alabilirsiniz
E-postaların Açılma Oranları Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Hazır Tema İle Binlerce Dolar Kazanmak

Zamanında benim tablo ile yapmaya çalıştığım işi girişime çeviren iki kafadar Jay ve Peter (İngiltere’den). Gördüğüm kadarıyla oldukça genç yaştalar ve hazır bir iş ilanı teması olan Jobify‘ı kullanmışlar. 69 dolarlık bu tema 12 binden fazla satmış ama bu eminim bu iş diğerlerinin yanında çok özel bir yere sahiptir. Zaten Product Hunt’ta günün birincisi ve haftanın ikincisi olmayı da başardı.

Genç girişimcilerin alan adı konusunda da fazla kafa yormaması da ayrı bir güzellik. ‘Over-enginnering’ yapmadan para kazanan bir girişim ortaya çıkarmışlar. Üstelik hızlı büyümeye de açık bir girişim. Keşke her girişim böyle hızlı para kazanmaya başlayabilse. 🙂

Dipnot: GirişimlerNet e-posta takipçilerine de GirişimlerNet İlan ürünüyle ulaşabileceğinizi paylaşmadan geçmeyeyim.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

GirişimlerNet İlan Servisi Açıldı [İlan]

Next Article

Wikipedia: Özgür ve Ücretsiz İnternet Ansiklopedisi

Related Posts