Lezzet Notu: Ürünlerin Lezzetini Öne Çıkaran Sipariş Uygulaması

Lezzetnotu, bugüne kadar alışık olduğumuz mekân puanlamasının ötesine geçen ve yemekleri/ürünlerin lezzetine odaklanan bir yemek sipariş uygulaması. Kullanıcılar kendilerine yakın mekânlardan paket siparişi verip ürünleri puanlayarak lezzet odaklı bir dünya kuruyor.

Lezzete Odaklananlar İçin

Ürünlerin içerisinde ne var? Tadı nasıl? gibi soruları detaylı şekilde yanıtlamak isteyen Lezzetnotu, ürünleri bize gösterilen bir menü üzerinden seçme alışkanlığını değiştirmek istiyor.

Kullanıcılar bir mekâna gitmeden önce veya yakınlarında bulunan o işletmede kimin hangi ürünü tavsiye ettiğini görebiliyor, en beğenilen ve en yüksek not alan ürünleri seçebiliyor. Dilerse kendi deneyimini de diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor.

Uzak Lezzetleri de Keşfet

iOS ve Android uygulamasıyla kullanıcılarına ulaşan Lezzetnotu‘nda uzak mekânlardan sipariş vermek mümkün olmasa da tüm Türkiye’deki lezzetleri keşfetme imkânı var.

Kullanıcılar lezzetini tattığı işletmeyi uygulama içinde arayarak veya işletmede bulunan QR kodu uygulamada taratarak, listelenen ürünlerden tattığı lezzeti seçebiliyor, ürüne not verebiliyor ve yorumlayabiliyor.

Ücretsiz Tanıt, Ücretsiz Keşfet

Bildirimlerini aktifleştiren kullanıcılar konumunun etrafında bulunan en lezzetli, en beğenilen ürünler hakkında bildirim alıyor. Mekânlar ürünlerini sunmak için herhangi bir ücret veya komisyon ödemiyor. Keza kullanıcılar için de uygulamayı kullanmak ücretsiz.

Yemek Sepeti gibi bir uygulamanın olduğu pazarda Lezzetnotu’nu zor bir rekabetin(?) beklediği açık. Henüz tarayıcı üzerinde bir içerik sunmayan Lezzetnotu‘nu mobil uygulamaları üzerinden (Android indir, iOS indir) kullanmaya başlayabilir ve lezzet peşine düşebilirsiniz.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Letterstack, e-posta bülteni (newsletter) gönderenlere özel bir kaynak sitesi. Sekiz farklı kategoride e-posta…

Devamını oku

Popüler canlı destek sistemlerinden JivoChat ile yeni bir webinar & podcast serisine başladığımızı…

Devamını oku

Viral Loops, sizlere farklı ürünlerle anlattığım referans sistemi alanındaki yeni girişimlerden biri.…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami