Livad: Canlı yayınlara özel yeni nesil reklamlar

Son yıllarda reklamcılık alanında yaşanan sorunlara yenilikçi çözümler geliştiren Livad; Arda Genç, Bera Aksay ve Akın Sert tarafından kuruldu. Genç neslin TV izlememesi, reklam engelleyiciler kullanması gibi gibi problemlerden yola çıkan girişim, canlı yayınlara odaklanıyor.

Deneyimli içerik üreticileri, menajerler ve yöneticiler ile yapılan çalışmalar sonucunda faaliyetlerine başlayan Livad, canlı yayınlar üzerinden etkileşim ve gelir elde etmek üzerine kurulu bir sisteme sahip. Bu sistem aracılığıyla markalar, canlı yayınlara reklamlar verebiliyor ve izleyicilerin geri dönüşlerine yönelik veriler elde edebiliyor. Yayıncılar ise yaptıkları reklamlardan gelir kazanabiliyor.

Sunduğu tüm bu avantajları tek bir platformda bir araya getiren Livad, canlı yayınlardaki klasikleşen reklamlardan kritik noktalar ile ayrılıyor. İzleyicilerin reklam engelleyiciler ile engelleyemediği, canlı yayının kesilmediği, samimi, etkili ve ölçeklenebilirliği yüksek olan reklamlar, bu noktada geleneksel reklamlardan ayrılıyor.

Aynı zamanda genç neslin geleneksel reklamlara olan güveninin azaldığı verisinden de ilham alan girişim, yalnızca büyük yayıncılara yönelik değil. Küçük ve orta ölçekli yayıncıların da izleyicilerine reklam sunmasının önü Livad ile birlikte açılıyor.

Livad hakkında daha fazla bilgi almak için: https://www.livad.stream/

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Kozalak: Ağaçlar için giyilebilir teknolojiler

Next Article

Homster: Yapay zeka ile dakikalar içerisinde ev tasarımı

Related Posts