LoginPress: WordPress Giriş Yönetimi Eklentisi [İndirim]

Dünyanın en popüler içerik yönetim altyapısı WordPress’in bizlere büyük bir fırsat sunduğunu malum ama temel altyapının bazı alanlarda yetersiz kaldığı bir o kadar aşikâr. LoginPress bu eksiklerden birine odaklanıyor ve üye giriş yönetiminde yeni özellikler sunuyor.

LoginPress, WordPress tabanlı sitelerin kullanıcı giriş sayfasını özelleştirmeyi sağlayan bir eklenti. Sunduğu özelliklerle gerçekten kayıtlı kullanıcılarınıza özel bir temas sağlıyor.

LoginPress eklentisinin yeteneklerini sıralayacak olursam;

  • Kayıt ekranının form, arkaplan ve metin alanlarını özelleştirin.
  • Sihirli siteye giriş bağlantıları (magic URL) ile üyelerin şifreye gerek kalmadan giriş yapılabilmesini sağlayın.
  • Giriş sayfasının bağlantı adresini (varsayılanı /wp-admin) değiştirin ve giriş denemelerini takip edip sınırlandırın.
  • Kullanıcıları rollerine ve kullanıcı adlarına göre ilgili sayfalara yönlendirme yapın.
  • Sosyal ağ hesaplarıyla giriş yapılabilmesini sağlayın ve sitenin yan menüsüne (sidebar) ‘sosyal giriş’ bileşenini ekleyin.
  • Google reCaptcha & Google Fonts entegrasyonlarını kullanın.

39 Dolara Ömür Boyu Kullanım Fırsatı

Ücretli bir eklenti olan LoginPress‘e, yıllık 39 dolardan başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Özellikler ve site sayısına göre yıllık 199 dolara kadar çıkıyor. Ama sizin bu fiyatı ödemenize gerek yok çünkü AppSumo 149 dolar değerindeki özellik setini sadece 39 dolara sunuyor. Üstelik yıllık değil, tek seferlik bir ödeme.

Normalde 39 dolara uygulamanın temel formuna sahip olabilirken AppSumo ile 149 dolara mal olacak ek özellikler sunuyor. Örneğin sadece 1 sitede değil, 5 sitede LoginPress’i kullanabiliyorsunuz. Yani 5 kişi birleşip bir kupona da girebilirsiniz. :)) Eğer sınırsız sayıda sitede kullanmak isterseniz aynı kupondan 2 tane almak, yani 78 dolar ödemek gerekiyor.

 

LoginPress, bir sitede hazırladığınız giriş sayfası formatını diğer sitelerde kullanmak isteyenleri de düşünmüş. Bu sayede yaptığınız tasarımı dışarı aktararak farklı sitelerde de aynı şekilde kullanabiliyorsunuz.

Bence sadece Social Login özelliği bile LoginPress’e 39 dolar vermeye değer çünkü WordPress sitenize böyle özellik eklemek istediğinizde yazılım geliştiricilere çok daha fazlasını ödemeniz gerekiyor. Elbette yazılımcılara gitmeden önce ücretli Social Login eklentilerine göz atmakta fayda var.

Diğer yandan LoginPress, istediğiniz gibi CSS/JS düzenlemeleri yapamanıza da izin veriyor. Ama önemli olan kodlama bilmenize gerek kalamadan da kişiselleştirmeyi yapabilmeniz. Ayrıca her zaman olduğu gibi AppSumo’da aldığınız bir fırsatı 60 gün içinde aldığınız kuponu iade edebiliyorsunuz.

Ben henüz almadım ama WordPress’e aşık biri olarak bu fırsatı da almayı düşünüyorum. AppSumo’nun LoginPress tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Eğer tek kullanıcılı kişisel bir blogunuz varsa elbette böyle bir uygulamaya para vermeye gerek yok. Tabii yine de kendinizi motive edecek bir giriş sayfası hazırlayabilir ve zararlı girişleri engelleyebilirsiniz. 🙂

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Polenio: Hedefe Dönük Araştırma Platformu

Next Article

Crystal: Sosyal Profillerden Kişilik Analizi Yapan Girişim

Related Posts
%d blogcu bunu beğendi: