SaaS Marketer: SaaS Girişimleri İçin Açık ve Net Pazarlama Taktikleri

SaaS Girişimleri İçin Açık ve Net Pazarlama Taktikleri

SaaS Marketer, hizmet olarak sunulan yazılım girişimleri için gerek pazarlama taktiklerini paylaşan bir içerik platformu. Tom Hunt tarafından kurulan SaaS Marketer, farklı SaaS girişimlerinin büyüme yolunda kullandığı pazarlama taktiklerini detaylı olarak paylaşmaya çalışıyor.

Yazılar ve podcastlerden oluşan içerikler paylaşan Tom Hunt, aynı zamanda bCast adlı podcast barındırma girişiminin de kurucusu ve kendi büyüme hikâyesini de ziyaretçilerle paylaşıyor.

Gerçekten detaylı ve güzel açıklamalarla paylaşılan içerikler özelde SaaS girişimlerinin genelde ise tüm internet girişimlerinin büyümesine ciddi katkılar sağlayabilir.

Ben dikkatimi çeken bir kaç içeriği aşağıda listeliyorum. İşinize en uygun taktikleri saasmarketer.io adresinden keşfedebilirsiniz.

Ben de SaaS girişimi olarak anlatmaya değer bir hikâyeleri yakında sizlerle paylaşacağım.

Eğer böyle bir hikâye paylaşmak isterseniz firat [at] girisimler.net adresinden bana yazabilirsiniz. Aynı hikâyeyi İngilizce’ye çevirip SaaS Marketer’a göndermenizi tavsiye ederim. İçerik pazarlaması büyümenize sürdürülebilir katkı sağlayacaktır. 😉

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

GirişimlerNet Özel İndirim Kulübü'ne Hoşgeldiniz.

Next Article

Zoom Nedir? - İndirim Kodu %50

Related Posts