SaaS Pages: En Güzel Landing Page Tasarımları

SaaS Pages, adından da anlaşılacağı üzere SaaS girişimlerinin site tasarımlarını toplayan bir kürasyon sitesi. Site tasarımlarını hem tasarım hem de metin boyutunda ele alan SaaS Pages’de 900’den fazla içerik görmek mümkün. Özellikle 100 popüler SaaS girişiminin sayfalarından örnek tasarım bölümlerine yer veriyor.

SaaS Pages’de bir sitenin hangi renk paletini ve hangi bileşenleri kullandığını görebiliyorsunuz. Kategorilere ve bileşenlere göre de filtreleme yapabiliyorsunuz.

Product Hunt’ta günün ve haftanın girişimi seçilerek dikkatleri üzerine çeken SaaS Pages, sayfaları listelerken ‘navbar, CTA, Features, Team’ vb. sayfa bileşenlerine özel filtreleme yapmayı sağlıyor ve bu açıdan daha verimli bir keşif süreci vadediyor.

Ücretlendirme / Gelir Modeli

Şu anda herhangi bir ücretli model yok. Ancak SaaSPages’in kurucusu ile Versoly’nin kurucusu aynı kişi, Volkan Kaya. Dolayısıyla Versoly’ye gelir kazandıran doğal ama dolaylı bir finansal kazancaa sahip.

Bu Girişim Tutar mı?

Versoly’yi besleyen SaaSPages, yanı zamanda oradan da besleniyor. Landing Page tasarımını yapan kişi veya kurumlar SaaSPages’te kendilerini tanıtabiliyor. Dolayısıyla SaaSPages’in içerik sıkıntısı çekeceğini düşünmüyorum. Diğer yandan şu anda siteye kendi sayfanızı eklemeniz mümkün değil. Volkan Kaya, SaaS Pages’i yaparken George Hatzis’in geliştirdiği checklist.design sitesini örnek aldığını da dile getiriyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Postmodernizm, bireyselliği internet öncesi dönemde yeterince körüklemişti. İnternet ve günümüzün sosyal…

Devamını oku

All0-9ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ0-9ABCDDanışma KuruluHer şirkette rastlanabilecek bu kurul, girişimler için de…

Devamını oku

Admuuv, bir dijital pano yazılımı. Yani dijital ekranların yönetimini üstlenen sayısal bilgilendirme (digital…

  • 494
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami