Secret: Süper İndirim Kulübü: AWS Kredisi, Semrush vs…

Girişim odaklı indirim kulübü Secret‘tan size daha önce iki kez bahsettmiştim. Dünkü tweetimden sonra gelen yenilikleri kısaca biz kez daha paylaşmak istedim. Zira yeni gelen AWS Activate desteği ilgi çekici ve akıllarda bazı soru işaretleri var.

Güncellenen AWS Kredi Desteği

AWS Activate desteği: 5 yıl için 120.000 dolara uzanan kredi

Bu fırsat daha önce AWS Activate desteği almamış girişimler için geçerli ama okuduğum kadarıyla Secret üzerinden 5000$ destek alanlar bunu güncellemesi mümkün olabilir. Zaten AWS Activate sayfasında ‘This offer is available for both existing and new clients’ ibaresi var. Mevcut üyeler Secret’ın kurucu ortağı Jean’a eposta atarak detay isteyebilir.

Ayrıca AWS Activate‘in Türkçe sayfası var ama sıkça sorular sorular ve yanıtları İngilizce olarak şurada. Okuduğum kadarıyla ilk yıl Founders programı ile başlayıp 1000$ destek alarak başlıyorsunuz ve sonra sunucu desteği belli koşullar altında Portfolio programıyla 100.000 dolara kadar çıkıyor. Bir hızlandırma merkezinin uzun süreçlerine girmek yerine Secret üzerinden hızlı bir başvuru yapabilirsiniz. Tabii AWS ekibinin dönüş süresi uzayabilir.

AWS indiriminin Secret Unlimited pakete dahil olduğunu ekleyeyim. (Ben de o paketteyim) Tüm indirimlere erişebilmek için bugünün fiyatıyla yıllık 199 dolar ödemeniz gerekiyor. (Aşağıda %25 indirim var). İçerde kalmak içinse yıllık 39 dolar ödemeniz yeterli olacak.

Yine daha önce paylaştığım üzere Secret abonelerine IBM Cloud için de 120 bin dolarlık bir sunucu desteği var.

Ayrıca Secret’a yeni eklenen bazı fırsatlar aşağıdaki şekilde. Bunların bazıları 99$ ilk yıl ücretli Premium pakete dahil. Fakat az sayıda olsa da en önemli fırsatlar Unlimited paketinde.

Diğer yeni indirimler

– Elektronik imza girişimi Signaturit için 12 aylık ücretsiz hesap (Basic pakette, yıllık 39$)

Semrush için 1 aylık Guru paket (Secret’a üye olmadan da 2 haftalık ücretsiz hesap açmak isterseniz şöyle buyrun.)

– Pazarlama verilerini daha verimli şekilde kullanmanızı sağlayan Jepto için 6 ay ücretsiz üyelik

Mercury bankacılık hizmetine $10,000 yatırdığınızda 250 dolar bonus (şirketiniz ABD’de olmalı). İçerde Mercury’nin alternatifi olarak Qonto, Revolut Business ve Shine indirimleri de var.

– Ürün analizine odaklananlar için Amplitude 1000 dolar kredi.

%25 İndirimi Unutmayın

Daha önce paylaştığım üzere GirişimlerNet takipçilerinin %25 indirimi var. Satın alma ırasında GN25 kodunu kullanarak istediğiniz pakette %25 indirimden faydalanabilirsiniz. Yani Unlimited pakette 50$ avantajınız oluyor.

Total
2
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Userspots'un No-Code Eğitimi Geri Döndü (Özel İndirim)

Next Article

Sesli Girişimlerin Yükselişi: Youtalky, Clubhouse, Twitter Spaces, Telegram...

Related Posts