SendFox: Çok Avantajlı E-posta Pazarlama Hizmeti (Fırsat)

Nedir?

Benim daha önce özel bir teklifle satın aldığım e-posta pazarlama aracı SendFox, bu işe gönül verenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Peki nedir bu SendFox?

SendFox, çok fantastik olmayan ama güzel özelliklere sahip bir e-posta pazarlama/gönderim aracı. E-postasına sahip olduğunuz kişilere sınırsız, zaman ayarlamalı ve otomatik e-postalar gönderebiliyorsunuz. Kendi e-posta tasarımlarınızı yapmanız, varış sayfanızı (landing page) ve kayıt formlarınızı oluşturmanız da mümkün.

Entegrasyonlar

Entegrasyon tarafında bir Mailchimp değil ama Sumo.com, KingSumo, Zapier, API ve daha fazlasını görmek mümkün. Zaten Zapier ile entegre olan bir yazılım ürünü entegrasyon konusunda büyük adımı atmış oluyor. Elbette gönderdiğiniz e-postaların açılma ve tıklanma oranlarını da takip edebiliyorsunuz.

SendFox‘ta RSS’ten e-posta oluşturma özelliği de var ama otomatik gönderim yapmak yerine taslak olarak içeri alıyor ve gönderme işlemini sizin yapmanız gerekiyor. Benim GirişimlerNet için kullandığım Mailerlite ise bu işi otomatik yapan araçlardan biri.

Evet, ben Mailerlite’e yıllık abone olmama Sendfox’u aldım çünkü ömür boyu kullanabileceğim bir fırsat sunuyor. 5000 aboneye kadar ömür boyu kullanım hakkı sadece 49 dolar. Sonraki 5000 kişi için de yine 49 dolar vermeniz yeterli oluyor. Yani 10 bin abone için 98 dolar, 15 bin abone için 147 dolar veriyorsunuz.

SendFox, bu tür araçlar için önemli indirim fırsatları sunan Appsumo’nun bir ürünü ve onlar da Sendfox ile gönderim yapıyor. Ben başka yabancı e-posta aboneliklerimde de SendFox‘u gördüğümü hatırlıyorum ki bu fiyat/performans ile gerekten daha iyi bir e-posta pazarlama aracı bulabileceğinizi hiç sanmıyorum.

İster blog yazarı, ister podcastçi, e-ticaret girişimcisi veya Youtuber olun, e-posta pazarlamasıyla ulaştığınız kitleden daha fazla geri dönüş alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu işi ihmal etmemek. SendFox da bu noktada henüz yolun başındakiler için bence çok makul bir seçenek sunuyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mayıs 2021
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

1 Comment

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Ege Usulü Nedir? Ege Usulü, doğa aşığı bir emekli öğretmen ve ailesinin gerçeğe dönüştürdüğü…

  • 262
Devamını oku

Video ve ses içeriklerinin giderek güçlendiği bir dönemdeyiz. Fakat yazının değeri tükenmiş değil. Hatta…

Devamını oku

- Bu bir ilandır. - Türkiye’nin önemli teknoloji ve ar-ge firmalarından Tekhnelogos, TekhneTalks adlı etkinlik…

  • 319
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.

Close Bitnami banner
Bitnami