Seo Spyglass: Rakiplerin Backlinklerini Takip Edin (Şimdi Ücretsiz)

Seo Spyglass: Rakiplerin Backlinklerini Takip Edin (Şimdi Ücretsiz)

SEO SpyGlass, arama motoru optimizasyonunda backlink analizine odaklanan bir girişim ve şimdi Appsumo’da 1 yıllık aboneliğe ücretsiz sahip olmak mümkün.

Ahrefs, Majestic, Semrush gibi araçların ilgili bölümlerine rakip olan Seo SpyGlass, farklı domainleri backlink açısından denetlemenizi ve analiz etmenizi sağlıyor. Ayrıca kendi sitenizde yer alan ve sitenizin arama motorundaki pozisyonunu olumsuz etkileyen linkleri kaldırmanızı önerebiliyor.

Paylaşılan bilgiye göre 2 trilyon linki analiz eden SEO SpyGlass farklı kriterlere göre analiz yapmanızı sağlıyor. İster mecvut durumun özetini, isterseniz detaylarını görebiliyorsunuz. Ayrıca domain karşılaştırma gibi bir özelliği de bulunuyor ki bu özellik yeni backlink kazanma ihtimalleri açısından faydalı oluyor.

SEO SpyGlass, 200 websitesine kadar analiz yaptırıyor, backlink geçmişini görmenize de imkân tanıyor. Penalty Risk puanı bir linkin ne kadar zararlı olduğunu anlamanızı sağlıyor. Nihayetinde Google’da ceza almaya ne kadar yakın olduğunuzu anlamanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca Disavow aracı ile geri bağlantıları reddetmenize de yardımcı oluyor.

Normalde aylık 124 dolar olan Professional üyelik şu anda Appsumo’da ücretsiz. Tek yapmanız gereken hesabınıza giriş yapıp SEO SpyGlass’ı sepete atmak ve ücret ödemeden size verilecek Registration Key’i almak. Daha sonra uygulamayı indirip bu şifre ile hesabınızı Professional profilde kullanabiliyorsunuz.  Şimdiden iyi takipler. 😉

Total
0
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

GirişimlerNet Webinar 2: İnanç Ayar ile Eğitimcinin Eğitimi

Next Article

Gel Al Yıka : Temizlik Firmaları Tek Noktada Buluşuyor

Related Posts