Seo Spyglass: Rakiplerin Backlinklerini Takip Edin (Şimdi Ücretsiz)

Seo Spyglass: Rakiplerin Backlinklerini Takip Edin (Şimdi Ücretsiz)

SEO SpyGlass, arama motoru optimizasyonunda backlink analizine odaklanan bir girişim ve şimdi Appsumo’da 1 yıllık aboneliğe ücretsiz sahip olmak mümkün.

Backlink Denetleme Uzmanı

Ahrefs, Majestic, Semrush gibi araçların ilgili bölümlerine rakip olan Seo SpyGlass, farklı domainleri backlink açısından denetlemenizi ve analiz etmenizi sağlıyor. Ayrıca kendi sitenizde yer alan ve sitenizin arama motorundaki pozisyonunu olumsuz etkileyen linkleri kaldırmanızı önerebiliyor.

Backlink Üzerinden Domain Karşılaştırma

Paylaşılan bilgiye göre 2 trilyon linki analiz eden SEO SpyGlass farklı kriterlere göre analiz yapmanızı sağlıyor. İster mecvut durumun özetini, isterseniz detaylarını görebiliyorsunuz. Ayrıca domain karşılaştırma gibi bir özelliği de bulunuyor ki bu özellik yeni backlink kazanma ihtimalleri açısından faydalı oluyor.

Backlink History, Penalty Risk, Disavow Tool

SEO SpyGlass, 200 websitesine kadar analiz yaptırıyor, backlink geçmişini görmenize de imkân tanıyor. Penalty Risk puanı bir linkin ne kadar zararlı olduğunu anlamanızı sağlıyor. Nihayetinde Google’da ceza almaya ne kadar yakın olduğunuzu anlamanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca Disavow aracı ile geri bağlantıları reddetmenize de yardımcı oluyor.

Normalde aylık 124 dolar olan Professional üyelik şu anda Appsumo’da ücretsiz. Tek yapmanız gereken hesabınıza giriş yapıp SEO SpyGlass’ı sepete atmak ve ücret ödemeden size verilecek Registration Key’i almak. Daha sonra uygulamayı indirip bu şifre ile hesabınızı Professional profilde kullanabiliyorsunuz.  Şimdiden iyi takipler. 😉

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

1 Comment

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Bir uzay mühendisi, deneyimli teknoloji yazarı ve profesyonel konuşmacı olan Ahmet Usta, teknoloji dünyasının…

  • 177
Devamını oku

E-postamdaki Newsletter Yükünü Nasıl Azalttım? Bilgiye erişimde dünya altın çağı yaşıyor dersek yanlış…

  • 697
Devamını oku

Bildiğiniz gibi GirişimlerNet’i açtıktan sonra istikrarlı bir şekilde tanıtımlara devam ediyorum ve bu…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami