SuperPeer Nedir? Uzman İsimlerden Video Danışmanlık

Supepeer Nedir?

SuperPeer, alanında uzman isimlerin video (görüntülü) danışmanlık hizmeti vermesini sağlayan bir girişim. Uzmanlar 15/30/45/60 dakikalık görüşmeler için sabit bir ücret belirliyor ve Superpeer %15 komisyon farkı koyarak danışanların önemli isimlerle konuşmasına aracılık ediyor.

Kısacası insanlar arasındaki bilgi transferini kolaylaştıran bir girişimle karşı karşıyayız.

Şimdilik davetiyeyle kayıt alan girişime üye olduktan sonra profilinizi oluşturup Stripe hesabınızı bağlamanız yeterli. Dilerseniz takvimlerinizi bağlayıp boş zamanlarınızı daha kolay bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Danışanlar da sizin görüşme yapmak istediğiniz zamanlar için randevu oluşturup size ulaşıyor.

SuperPeer, zamanında Koding gibi önemli bir girişime imza atan Devrim Yaşar liderliğinde Fatih Acet, Ayda Öz ve Maria Yaşar tarafından ABD’de kuruldu. İlk yatırım turunda da (pre-seed) Eniac Ventures ve bir grup melek yatırımcıdan 2 milyon dolarlık destek almayı da başardı.

Maalesef henüz site üzerinden danışmanları göremiyorsunuz ama Notion üzerinde Startup SuperPeers adlı bir liste yapılmış bile. İlerde site üzerinde de böyle bir dizinin oluşturulacağını düşünüyorum ama SuperPeer ilk aşamada özellikle belli bir takipçiye sahip isimlerin kendi linklerini paylaşmasıyla tanınmak istiyor.

Ben de kayıtlı ilk kullanıcılardan biri oldum ve profilime superpeer.com/firatdemirel sayfasından ulaşabilirsiniz. 😉

SuperPeer’i Product Hunt’ta desteklemek isterseniz sizi şöyle alalım.

Türkiye’de SuperPeer’in Mandal ve Eksperin gibi iki yerel rakibi olduğunu da eklemeden geçmeyeyim.

Total
0
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Avus: Akıllı Şehir Aydınlatmaları

Next Article

Glimpse: 2 Dakikalık Video Sohbet Uygulaması

Related Posts