Support Page: Tüm Gelir Kanallarınızı Bir Araya Toplayan Profil Oluşturma Aracı

Support Page, farklı gelir/bağış kanallarına ait kişisel linkleri tek noktada toplayan bir profil oluşturma aracı. Tıpkı about.me gibi kendi sayfanızı oluşturuyorsunuz ve bazı kişisel bilgilerin yanına asıl eklediğiniz şey Patreon gibi gelir toplanan sayfaların adresleri oluyor.

İstediğin Profilleri Ekle

Daha önce 1000 doların altındaki yan projelerin satışına aracılık eden 1kprojects.com‘u açan Othmane E. tarafından geliştirilen Support Page‘de profil oluşturduğunuzda support.page/firatdemirel gibi size özel bir sayfanız oluyor.


İstersen Gelir Getirecek Ürünleri Listele

Bu sayfaya dilerseniz Patreon, Ko-fi, Buymeacoffee, Paypal, Liberapay, Kickstarter gibi bağış/destek kanallarını, satışını yaptığınız ürünleri veya tavsiye ettiğiniz ve satışından gelir kazanabileceğiniz ürünleri (affiliate linkleriyle) ekleyebiliyorsunuz.

Eposta Takipçisi Topla

Elbette eposta takipçisi toplamak ve geri bildirim almak için de gerekli alanlar var.  Support Page‘in amacı gelir getiren kanalları tek sayfada toplamak. Ücretsiz üye olduğunuzda temel özelliklere sahip bir sayfa oluşturabiliyorsunuz.

Ayda 5 dolar verdiğinizde ise e-posta toplama formu, anket yayınlama, entegrasyonlar ve detaylı ölçümleme bilgilerini görebiliyorsunuz. (Yıllık üye olursanız %15) indirim var.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimi: OneStream Live: Kayıtlı Videolarınızı 40+ Kanalda Canlı Yayınlayın

Next Article

Circle: İçerik Üreticileri İçin Para Kazandıran Topluluk Platformu

Related Posts