Support Page: Tüm Gelir Kanallarınızı Bir Araya Toplayan Profil Oluşturma Aracı

Support Page, farklı gelir/bağış kanallarına ait kişisel linkleri tek noktada toplayan bir profil oluşturma aracı. Tıpkı about.me gibi kendi sayfanızı oluşturuyorsunuz ve bazı kişisel bilgilerin yanına asıl eklediğiniz şey Patreon gibi gelir toplanan sayfaların adresleri oluyor.

İstediğin Profilleri Ekle

Daha önce 1000 doların altındaki yan projelerin satışına aracılık eden 1kprojects.com‘u açan Othmane E. tarafından geliştirilen Support Page‘de profil oluşturduğunuzda support.page/firatdemirel gibi size özel bir sayfanız oluyor.


İstersen Gelir Getirecek Ürünleri Listele

Bu sayfaya dilerseniz Patreon, Ko-fi, Buymeacoffee, Paypal, Liberapay, Kickstarter gibi bağış/destek kanallarını, satışını yaptığınız ürünleri veya tavsiye ettiğiniz ve satışından gelir kazanabileceğiniz ürünleri (affiliate linkleriyle) ekleyebiliyorsunuz.

Eposta Takipçisi Topla

Elbette eposta takipçisi toplamak ve geri bildirim almak için de gerekli alanlar var.  Support Page‘in amacı gelir getiren kanalları tek sayfada toplamak. Ücretsiz üye olduğunuzda temel özelliklere sahip bir sayfa oluşturabiliyorsunuz.

Ayda 5 dolar verdiğinizde ise e-posta toplama formu, anket yayınlama, entegrasyonlar ve detaylı ölçümleme bilgilerini görebiliyorsunuz. (Yıllık üye olursanız %15) indirim var.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

İnternetin linkler üzerine kurulu olduğunu ve link paylaşmanın çok önemli olduğunu her fırsatta söylerim.…

Devamını oku

Nedir? İnternet tabanlı işletmeler için ödeme altyapısı sunan Stripe, şimdi de girişimci kredisi vermeye…

Devamını oku

Finmark, her girişimcinin itinayla yapması gereken işi kolaylaştıran bir ölçümleme aracı. Girişiminizin para…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami