TeknoStratejik: Stratejik Teknoloji Konuşmaları Başlıyor

TeknoStratejik: Stratejik Teknoloji Konuşmaları

TeknoStratejik, Emre Sokullu (Social Graph) ile teknolojinin stratejik konumunu konuşacağımız yeni bir tartışma platformu. Her hafta belli bir konu üzerinde gerçekleştireceğimiz telekonferanslar sizlerin katılımına da açık olacak.

Ayrıca haftalık bülten yayınını Substack üzerinden yapacağız ve konuşmaları Zoom toplantısından sonra Youtube’a yükleyeceğiz.

Amacımız teknolojinin yükselen etkisini konuşmak, tartışmak; hep birlikte bilgimizi ve bakış açımızı genişletmek.

TeknoStratejik’in işleyişi şu şekilde olacak;

  • Haftalık telekonferans (Zoom) aramalarıyla görüntülü görüşmeler gerçekleştireceğiz. Bu görüşmelerde hem gündem konusunu Fırat ile analiz edeceğiz hem de sizlerin katılımıyla beyin fırtınası yapacağız. Adeta interaktif bir yuvarak masa toplantısı olacak.
  • Her telekonferansın konusu, gün ve zamanı bu Substack eposta listesinden sizlere duyurulacak.
  • Her telekonferans sonrası videolar Youtube’den de kalıcı erişim için yayınlanacak ve toplantı özetini sizlerle paylaşacağız.
  • Bu toplantılardan daha fazla verim alabilmek adına size de gündem konusu hakkında okumalar yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sizden gelecek konu önerilerine de her zaman açığız.

İlk telekonferans bu Perşembe saat 21’de. İlk konumuz ise Andreessen Horowitz’in kısa bir süre önce yayınlandığı “It’s Time To Build” yazısı. Keza konumuzla da çok alakalı ve tıpkı “Why Software is Eating the World” gibi kilometre taşı olabilecek bir yazı.

Sizlerin de önerilerini her zaman bekleriz. Substack’e e-posta adresinizi bıraktığınızda toplantı linkini e-posta adresinize göndereceğiz.

30 Nisan Perşembe 21:00‘de görüşmek dileğiyle. 😉

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

CovidST: Açık Kaynak Kodlu KoronaVirüs İstatistik Sitesi

Next Article

Kurslab: Bireylere ve Kurumlara Online Eğitim Platformu (İndirim)

Related Posts