Toplantı & Randevu Planlama Araçları

Bu yazıya veya e-bültene sponsor olmak için hemen bize yazın.

Günümüzde çok ciddi bir iletişim fırtınası içindeyiz ve toplantı/randevu oluşturmak için uzun e-posta yazışmaları bu iletişim yükünü artırıyor. Tabii girişimciler geliştirdikleri güzel araçlarla bu derde de derman oluyor.

Burada bahsettiğimiz toplantı / randevu planlama araçlarıyla bireysel veya profesyonel, ücretli veya ücretsiz görüşmelerinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Bir veya birden fazla takvimi senkronize ederek ve özel seçimler yaparak boş zamanlarını istediğiniz şekilde karşı tarafa yansıtabilirsiniz.

Sözü uzatmadan listemize geçelim.


TidyCal

⇻ Nedir? ⇻ Nasıl Çalışır?

TidyCal, AppSumo Originals serisinde geliştirilen bir randevu planlama aracı. Bu seri belli bir alanda uygun maliyetli ve sade bir çözüm getirmek için oluşturuldu ve TidyCal da kendi dikeyinde böyle bir seçenek.

Benim de sahip olduğum ücretli abonelik farklı randevu planlamaları için farklı bağlantılar oluşturmanızı, detaylı zaman seçimi, ücretli toplantı ve grup randevusu özelikleri sunuyor.

Zoom, Google Meet, Zapier ve API entegrasyon desteği var.

⇻ Fiyatlandırma?

TidayCal da diğer AppSumo Originals ürünleri gibi ömür boyu abonelikle satılıyor ve 29$ ödediğinizde ömür boyu kullanabiliyorsunuz. 10 takvim ekleme imkânınız var.

TidyCal güzel bir yenilik olarak kendi içinde herkese açık randevu sayfası açanları Directory sayfasında listelemeye başlamış.


SuperPeer

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

SuperPeer, kendinize özel bir randevu sayfası oluşturabildiğiniz, grup eğitimleri de düzenleyebildiğiniz, takipçilerinizi topluluğa dönüştürmenize imkân tanıyan bir randevu planlama aracı.

Türk kurucu ekibinin de etkisiyle SuperPeer’i ile Türkçe olarak da kullanabilir ve Türkiye banka hseabınıza Stripe veya Paypal hesabınız olmasa da kolayca ödeme alabilirsiniz.

Ölçümleme araçlarıyla kitlenizi tanımanızı sağlayan Superpeer, Zapier, Zoom, Discord vb. araçlarla entegrasyona sahip.

⇻ Fiyatlandırma?

Superpeer ücretsiz kullanılabilir. Birebir görüşmelerde sadece kart işlem ücreti kesintisi yapılıyor. Yayınlar, abonelikler ve seriler içinse kredi kartı işlem komisyonuna ek olarak %10 komisyon ödemeniz gerekiyor.


Traftt

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Traftt, bireysel araçların ötesinde daha kapsamlı bir randevu alma altyapısı sunuyor.

Müşterileriniz için kullanabileceğiniz Traftt, etkinlik hazırlamayı da kolaylaştırıyor. Ekibinizin çalışma saatlerini bile Trafft üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Çevrimiçi randevu, rezervasyon iptalleri ve yeniden planlamalarını yapabilmeyi sağlıyor. Halihazırda kullandığınız birçok takvim ve sanal toplantı araçlarıyla entegre olabiliyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Trafft’ı ücretsiz kullanmaya başlayıp hesabınızı yükseltebilirsiniz ama Trafft’a tek ödemeyle ömür boyu abone olma şansınız da var; AppSumo fırsatı 59$’dan başlıyor.


Cal.com

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Cal, e-postalar ve iş yükünü azaltan açık kaynak kod bir takvim ve randevu planlama girişimi. Harika alan adıyla kendi sayfanızı oluşturup ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürün kullanılan ekipler tarafından özelleştirilebilen Cal, çok sayıda araçla entegrasyon imkânı sunuyor. Etkinlikleriniz etrafında bildirimler, takip özellikleri ile bir iş akışı oluşturabilir, farklı ödeme araçlarıyla ödeme alabilirsiniz.

Cal’ın açık kaynak koduna Github’dan erişebilirşeffaflık sayfasında kurucu/çalışan maaşları da dahil olmak üzere girişimin tüm istatistiklerine erişebilirsiniz.

Cal’ın bir masaüstü uygulaması da var. Diğer yandan kendi markalı ürünlerini satışa sunuyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Cal’ı çok geniş sınırlarla ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ekibiniz için kullanmak isterseniz kullanıcı başına aylık 12 dolar ödemeniz gerekiyor. Ayrıca özel kullanıcı adlarından birini almak isterseniz 499$ ödemeniz gerekiyor.


Calendly.com

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Calendly, bu alandaki girişimlerin önde gelenlerinden biri. Kişisel ve profesyonel amaçla kullanabileceğiniz şekilde esnek özellikler sunuyor.

Yıllar içinde kendini bir toplantı/randevu planlama aracının ötesine taşıyan girişim satış, pazarlama, müşteri ilişkileri, insan kaynakları gibi şirketlerin farklı birimlerine dönük pazarlama çalışmaları yapıyor.

Dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcıya erişen Calendly, anket ve ölçümleme araçlarıyla da verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor. Calendly’nin tarayıcı eklentileri ve yazılımcılara dönük araçları da var.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz olarak 1 takvim bağlantısıyla kullanabileceğiniz Calendly’nin ücretli planları aylık 8$’dan başlıyor.Total
8
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Haftanın AppSumo Fırsatları: InboxPro, Shopiroller, Mobiroller, UseArtemis

Next Article

Haftanın AppSumo Fırsatları: Voxpopme, Tevent, DinoRANK, ReachoutAI, Substrata

Related Posts