Vagon: Buluttaki Süper Bilgisayarınız

Vagon, kendini ‘buluttaki yüksek performanslı bilgisayarınız olarak’ tanımlıyor. Yani bulut sunucular üzerinde bilgisayarınızdan daha hızlı bir çalışma ortamı sunuyor ve Adobe, Autodesk programlarını rahatlıkla kullanabilmenize imkân tanıyor.

Herhangi bir cihazdaki yazılımları bulut üzerinde koşturan Vagon, orta hızda, kararlı bir internet bağlantısıyla bile yüksek hızda dosya transferi vadediyor.

Ücretlendirme?

Birkaç tıkla hızınızı arttırabildiğiniz hız vagon-larına binmek için aylık 8 dolardan başlayan ödemeler yapmanız yeterli. Ancak 244 GB RAM ve 16 GB GPU gibi uç performanslara çıkmak isterseniz saat başına 5 dolar ödemeniz gerekiyor. Tabii iş verimliliğiniz açısından bu tutarı ödemek bile makul olabilir.

Serdar Demireren ve Zahir Sarıoğlu tarafından kurulan Vagon, İsveç’in girişim hızlandırma programı Sting tarafından desteklenen girişimlerden biri. Yani yurtdışında tanınıyor ve küresel pazarda müşteri kazanma peşinde.

Vagon bugün Product Hunt’ta da tanıtımını yaptı ve desteğinizi bekliyor. Üstelik PRODUCTHUNT kodunu kullanarak 2 ay bedava kullanabilirsiniz.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Nedir? Founded App, fikir sahibi erken aşama girişimcilerle girişimlerde çalışmak isteyenleri buluşturan bir…

  • 189
Devamını oku

iadeal.com, para iade siteleri arasına katılan yeni bir girişim. Yani alışveriş yapacağınız siteye iadeal.com…

Devamını oku

Bugün sizlere bir süredir aklımda olan sonunda Appsumo’dan satın aldığım Spott’u tanıtacağım. Özellikle…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami