Vagon: Buluttaki Süper Bilgisayarınız

Vagon, kendini ‘buluttaki yüksek performanslı bilgisayarınız olarak’ tanımlıyor. Yani bulut sunucular üzerinde bilgisayarınızdan daha hızlı bir çalışma ortamı sunuyor ve Adobe, Autodesk programlarını rahatlıkla kullanabilmenize imkân tanıyor.

Herhangi bir cihazdaki yazılımları bulut üzerinde koşturan Vagon, orta hızda, kararlı bir internet bağlantısıyla bile yüksek hızda dosya transferi vadediyor.

Ücretlendirme?

Birkaç tıkla hızınızı arttırabildiğiniz hız vagon-larına binmek için aylık 8 dolardan başlayan ödemeler yapmanız yeterli. Ancak 244 GB RAM ve 16 GB GPU gibi uç performanslara çıkmak isterseniz saat başına 5 dolar ödemeniz gerekiyor. Tabii iş verimliliğiniz açısından bu tutarı ödemek bile makul olabilir.

Serdar Demireren ve Zahir Sarıoğlu tarafından kurulan Vagon, İsveç’in girişim hızlandırma programı Sting tarafından desteklenen girişimlerden biri. Yani yurtdışında tanınıyor ve küresel pazarda müşteri kazanma peşinde.

Vagon bugün Product Hunt’ta da tanıtımını yaptı ve desteğinizi bekliyor. Üstelik PRODUCTHUNT kodunu kullanarak 2 ay bedava kullanabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

KoronaVirüs Döneminde Ücretsiz Ürünler & Eğitimler

Next Article

Bir Yudum Kitap Premium: Sesli Kitap Özetleri

Related Posts