Widgate: Size Özel İçerik Haritaları

Widgate, özellikle sosyal medyada içerik üreten kişi veya kurumlar için ülke ve sektör özelinde içerik haritası oluşturmanızı sağlayan bir girişim. Dijital iletişimi daha kaliteli hale getirmek isteyen Widgate ile içerik haritası oluşturmak için tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve içerik haritaları kısmından istediğiniz ülke ve sektörü seçmek.

Widgate, oluşturulan haritaya (takvim daha doğrusu takvimi) kendi listesindeki etkinlikleri eklerken sizin istediğiniz etkinlikleri/özel günleri eklemenize de izin veriyor. Böylece kişisel bir haritaya sahip oluyorsunuz.

Örneğin Türkiye’deki sağlık sektörü için bir içerik haritası oluşturabilir ve ilgili sektördeki önemli günleri takip ederek gerekli içerikleri hazırlayabilirsiniz. Üyelik tipine göre oluşturduğunuz haritalara ekip arkadaşlarınıza da erişim izni verebiliyorsunuz. Dört aylık bir geliştirmeyle açılan Widgate‘in gerek dikey gerekse yatay müşteri segmentine sahip şirketler için faydalı olacağını söyleyebilirim.

Gelir Modeli / Ücretlendirme?

İçerik haritası üzerinden bir ücretlendirme yapan Widgate, Freemium modeliyle çalışıyor. Yani ücretsiz kullanmaya başlayabiliyorsunuz. En ucuz ücretli paket ise aylık 30 dolar (165 TL civarı) ve 5 içerik haritası oluşturulup 8 kullanıcı ile paylaşmanız mümkün. (Widgate’in güncel ücretleri için tıklayın.)

Yatırım & Destek:

27 Haziran’dan bu yana kullanıma açık olan Widgate şu anda İTÜ Çekirdek girişimlerinden ve BIGBANG’de çeyrek finalist.

Kurucular:

Salih Çaktı

İndirim Fırsatı Var mı?

Henüz yok.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Plan to Eat, evde yemek yapmak isteyen fakat her gün ne yemek yapacağını düşünenler için biçilmiş bir kaftan.…

Devamını oku

Lindyfeed, ilgilendiğiniz konularda içerik toplamanızı ve takip etmenizi sağlayan güzel bir kürasyon sitesi. Hem…

Devamını oku

ABD’nin ve dünyanın en iyi girişim hızlandırma merkezlerinden Y Combinator bu yaz tamamen dijital ortamda…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami