WriterZen: Tek Başınıza Yüksek Kaliteli İçerik Üretin (Fırsat)

AppSumo’da güzel bir fırsatla karşımıza çıkan WriterZen, arama motoru görünürlüğünüzü arttırmak için anahtar kelime ve içerik önerisi sunan bir araç. WriterZen içerik oluşturucu aracı ile hedef kitlenizin ihtiyacına göre ilgi çekici içerikler oluşturmanızı kolaylaştırıyor.

WriterZen, yazma deneyiminizi optimize etmek için kullanıcı dostu özellikler ve estetik bir arayüz sunuyor. Ayrıca, gerçek zamanlı SEO analizi sağlayan bir içerik puanlama metriği de sunuyor.

Anahtar Kelime Gezgini

Oluşturduğunuz içeriklerinize uygun anahtar kelime seçimleri için WriterZen çeşitli önerilerde bulunuyor. Filtreleme özelliği ile rekabeti düşük anahtar kelimeler belirlemenize yardımcı oluyor. Sunduğu son teknoloji metrikleri ile içeriğinize uygun, arama düzeyi yüksek anahtar kelimeler seçmenizi kolaylaştırıyor

Dolayısıyla daha iyi içerikler üretmek için WriterZen’i SEMrush, Ubersuggest ve Ahrefs gibi popüler SEO araçlarına alternatif veya yardımcı olarak kullanabilirsiniz.

Yapay Zekâ Desteği

İçerik yazma sürecinde size rehberlik edebilen analitik ve gerçek zamanlı önerileri kullanarak hızlı bir şekilde sıfırdan makale yazabilirsiniz. Kitlenizin ilgisini çeken içerikler oluşturabilmeniz için arama motoru dostu GPT-3 destekli yapay zekâ asistanını da kullanabilirsiniz. Yapay zekâ yazı araçlarıyla yazdığınız metinleri de WriterZen’e atarak daha da iyi bir seviyeye getirebilirsiniz.

Yapay zekâ asistanı, yinelenen herhangi bir içeriği veya yanlış yorumlanmış materyalleri belirleyip içeriğin orijinal kalması için sizi uyarıyor. Ayrıca WriterZen, ekibinizle paylaşabileceğiniz raporlar da sunuyor.

Ücretlendirme

7 gün ücretsiz deneyebileceğiniz WriterZen’in standart ücretlendirmesine göre günlük 50 anahtar kelime araması ve aylık 25 bin kelime kredisine aylık 27$ ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yıllık planlar için sunduğu %30 indiriminden yararlanabilirsiniz. Satın aldığınız planları istediğiniz zaman iptalde edebilirsiniz.

Ama aşağıda göreceğiniz üzere AppSumo fırsatı çok daha iyi bir üyelik şansı sunuyor.

AppSumo kampanyasıyla günde 50 arahtar kelime araması, 20 anahtar kelime listesi ve ayda 50 içerik özetine 79$ ödeyerek* ömür boyu kullanım hakkını satın alabilirsiniz. Ayrıca AppSumo’da 60 gün iade garantisi bulunuyor.

*WriterZen’i daha önce 69$’a gördüyseniz yanılmadınız. Rağbet gören bazı ürünler zaman içinde fiyat yükseltebiliyor.

Total
0
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Yapay Zekâ (GPT-3) Destekli Yazı Araçları - 16 Girişim

Next Article

Mailercloud: Mailerlite'ın Katili (Fırsat)

Related Posts