Sumo Day’e Özel Ömürlük Girişim Fırsatları (LTD) + %10 İndirim Kodu

AppSumo’nun özel çekiliş ve fırsat günü Sumo Day‘den daha önce bahsetmiştik. 72 saatlik bu süre dün itibarıyla önceki gün başladı ve bu özel sürecin sonuna gelirken bazı fırsatları kısa tanıtımlarla paylaşmak istedik.

Tanıtımlara geçmeden önce SUMODAY koduyla Sumo Day ürünlerinde %10 indirim alabileceğinizi unutmayın. Ayrıca 1 yıllık Socialbee ürününe erişim de sınırlı sayıda. iMac ve diğer AppSumo hediyeleri için çekiliş sonucu da yakında açıklanacak.

SOCIALBEE - FREE
Sosyal medya hesaplarınız tek noktadan yönetmenizi sağlayan bir içerik planlayıcısı. Sumo Day’e özel Bootstrap üyelik planını ücretsiz alabilirsiniz ancak b fırsatın sınırlı sayıda olduğunu eklemeden geçmeyelim.

FLEEQ

Hızlıca kısa eğitim videoları çekerek ekip eğitimine ve iletişimine hız katmanızı sağlayan bir araç. Bu fırsat sadece 72 saat için yayınlandı ve Türkiye saatiyle 16 Temmuz 20:00’da kapanacak.

ONESTREAM
Kaydettiğiniz videoları 40’tan fazla sosyal ağda tek noktadan yayınlamanızı sağlıyor. Video kayıt süresi 1 saat ile sınırlı ancak içerik pazarlama çalışmaları için yeterli bir süre. Bu fırsat da Türkiye saatiyle 16 Temmuz 20:00’da kapanacak.

APPSUMO ORIGINALS

AppSumo’nun kendi markasıyla sunduğu bazı temel ihtiyaçları karşılayan araçlar da Sumo Day dahilinde. Dolayısıyla %10 indirimle satın alınabilir: TidyCal, Sendfox, EmailBadge, KingSumo, SleekBio.

VBOUT
Pazarlama otomasyon platformu. Analiz ve hedefleme araçlarıyla sitenize çektiğiniz trafiğin dönüşüm oranını artırmanızı sağlyor.

POWR
Yapılandırılabilir site üstü eklentilerle özelllikle e-ticaret sitesi sahipleri için dönüşüm oranını artırmayı vadediyor. WordPress, Shopify, Jimdo, Wix ve Squarespace gibi websitesi yapma araçlarıyla da entegre.

SERPWATCH
Sitenizin arama motorlarındaki pozisyonunu ve anahtar kelime takibi yapmanızı sağlıyor. SERP, gelir ve aranma trafiği gibi detaylara sahip.

WYZEBULB
Tekrarlayan işleri otomatize etmenizi sağlayan bir entegrasyon platformu. Yani Zapier, Automate.io gibi girişimlere bir alternatif.

LINKJOY
Sosyal medya hesaplarınıza ekleyebileceğiniz çoklu link oluşturucu. Ölçümleme detayının yanısıra linklerinizi reklam hedeflemeleri için özelleştirmeniz de mümkün.

123RF
Stok görseller (fotoğraf, illustrasyon, vektör) sunan bir içerik sitesi. Milyonlarca içerikğe ömürlük üyelikle 39 dolara erişebilirsiniz. Shutterstock’a rakip ama küçük düzenleyici araçlarıyla biraz da Canva’ya rakip olduğunu söyleyebiliriz.

WOXO
E-tablo üzerinden videolar oluşturmanızı sağlayan verimli bir video platformu. Ayrıca eklentilerle

GETTERMS
Gizlilik, kullanım koşulları ve çerez kullanım politikası oluşturmanızı sağlayan bir araç. Bu sayede CCPA, APA, GDPR gibi regülasyonlara karşı güncel kalmanızı sağlıyor.

CONSOLTO
Uzaktan satış ve danışmanlık için hepsi bir arada video konferans ve CRM platformu. Zoom, Google Meet, Calendly gibi araçlara alternatif olarak kullanılabilir.

PLUTIO
Proje yönetimi, müşterilerle iletişim, dosya paylaşımı, fatura kesme ve ödeme alma gibi bir çok iş yönetim özelliğini barından Plutio, Baseccamp, Asana, Trello ve Dubsado girişimlere alternatif.

QWARY
Müşteri geribildirimlerini optimize etmeniz ve yanıt süresini geliştirmeniz için yenilikçi anketler sunmayı kolaylaştıran bir araç. NPS, CSAT, CES ölçümlemesi için kullanabileceğiniz Qwary, Survey Monkey, Typeform, VideoAsk gibi araçlara rakip.

RUTTL
Websitesi üzerinde hızlı ve kolay şekilde tasarım geribildirimleri almanızı, görüntülemenizi ve ynetmenizi sağlayan bir verimlilik aracı.

 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Email Badge: Gönderdiğiniz E-postaları Trafik Kaynağına Dönüştürün (Fırsat)

Next Article

Speedy Market: Bina Planına Entegre Otonom Market Alışverişi

Related Posts