BirdSeed: Akıllı Sohbet Botu [Tükendi]

Nedir? Nasıl Çalışıyor?

BirdSeed, websitenize kolayca ekleyebileceğiniz akıllı sohbet botu eklentisi. Diğer bir deyişle dönüşüm eklentisi. Mesajlaşma özelliğinin yanında açılan ilk pencereye farklı hazır linkler ekleyip ziyaretçilerinizi yönlendirebiliyorsunuz. Randevu sistemini de içeren tam 12 farklı eklenti/özellik içeren BirdSeed, her ziyaretçinin istediğini vermeye çalışan bir ürün.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Gelir Modeli / Ücretler:

Daha önce sizlere paylaştığım ve benim bu sitede kullandığım Continually fırsatını kaçıranlar hemen kullanmaya başlayabilir çünkü AppSumo’da 1 yıllık ücretsiz kullanım fırsatı var. Önce ücretli olarak açıldığını hatırlıyorum ama sonradan ücretsiz olduğunu gördüm ve 1 kullanım hakkı aldım. Bir yıldan sonra yıllık 99 dolara yenileyebiliyorsunuz.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Her yeni girişimin hemen bu fırsatı kullanmasını tavsiye ederim. Hatta ben bile Continually yerine bunu denemeyi düşünmüyor değilim çünkü BirdSeed’de sayfa görüntüleme sınırı yok. Hatta Continually’yi alanların iade etmesi de mümkün ki ben 2 kuponumdan birini iptal ettim.

Aslında BirdSeed’in AppSumo dışında da ücretsiz kullanım paketi var ama onda reklam gösterimi yapıyor. AppSumo teklifi ise BirdSeed markasını da kaldırıyor.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Özellikle e-ticaret gibi sıcak satış yapan bir girişiminiz varsa bu tür ürünlerden mutlaka faydalanmanızı tavsiye ederim. Zira kullanıcı dikkatini yakalamak için tetikte olmak ve teklif sunmak gerekiyor. Keza yurtdışında SaaS girişimleri de bu tür uygulamaları aktif olarak kullanıyor, bazıları özellikle ücretlendirme (pricing) sayfalarına koyarak direkt temas kuruyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

1 Comment

  • Enes Eratılmış

    Merhaba,
    Sayfada gezerken birden karşına çıkması güzel. Ama mesela müşteri girip bir soru sorduğunda anlık cevap verilemiyorsa, belirli bir zaman geçtikten sonra mail adresini soran bir mesaj gönderilip, geri dönüşü mail ile yapalım diye öneri sunulabilir.

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

8TAG, Türkiye'de geliştirilen bir arama motoru optimizasyonu (SEO) aracı. İstediğiniz anahtar kelimeleri takibe…

  • 514
Devamını oku

12 ayda 12 girişim çıkarma hedefiyle bir seri girişimci olan Jon Yongfook, yeni girişimi Talkshow'u bugün Product…

Devamını oku

Digital Zekât (Digital Zakat), zekât yönetimini kolaylaştırmak isteyen bir girişim. Şu anda kitlesel fonlama…

  • 131
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami