BirdSeed: Akıllı Sohbet Botu [Tükendi]

Nedir? Nasıl Çalışıyor?

BirdSeed, websitenize kolayca ekleyebileceğiniz akıllı sohbet botu eklentisi. Diğer bir deyişle dönüşüm eklentisi. Mesajlaşma özelliğinin yanında açılan ilk pencereye farklı hazır linkler ekleyip ziyaretçilerinizi yönlendirebiliyorsunuz. Randevu sistemini de içeren tam 12 farklı eklenti/özellik içeren BirdSeed, her ziyaretçinin istediğini vermeye çalışan bir ürün.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Gelir Modeli / Ücretler:

Daha önce sizlere paylaştığım ve benim bu sitede kullandığım Continually fırsatını kaçıranlar hemen kullanmaya başlayabilir çünkü AppSumo’da 1 yıllık ücretsiz kullanım fırsatı var. Önce ücretli olarak açıldığını hatırlıyorum ama sonradan ücretsiz olduğunu gördüm ve 1 kullanım hakkı aldım. Bir yıldan sonra yıllık 99 dolara yenileyebiliyorsunuz.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Her yeni girişimin hemen bu fırsatı kullanmasını tavsiye ederim. Hatta ben bile Continually yerine bunu denemeyi düşünmüyor değilim çünkü BirdSeed’de sayfa görüntüleme sınırı yok. Hatta Continually’yi alanların iade etmesi de mümkün ki ben 2 kuponumdan birini iptal ettim.

Aslında BirdSeed’in AppSumo dışında da ücretsiz kullanım paketi var ama onda reklam gösterimi yapıyor. AppSumo teklifi ise BirdSeed markasını da kaldırıyor.

Dikkat: Bu fırsat sona erdi ama güncel İndirim Fırsatları‘na ve kaçırdığınız fırsatlara göz atabilirsiniz.

Özellikle e-ticaret gibi sıcak satış yapan bir girişiminiz varsa bu tür ürünlerden mutlaka faydalanmanızı tavsiye ederim. Zira kullanıcı dikkatini yakalamak için tetikte olmak ve teklif sunmak gerekiyor. Keza yurtdışında SaaS girişimleri de bu tür uygulamaları aktif olarak kullanıyor, bazıları özellikle ücretlendirme (pricing) sayfalarına koyarak direkt temas kuruyor.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Merhaba,
    Sayfada gezerken birden karşına çıkması güzel. Ama mesela müşteri girip bir soru sorduğunda anlık cevap verilemiyorsa, belirli bir zaman geçtikten sonra mail adresini soran bir mesaj gönderilip, geri dönüşü mail ile yapalım diye öneri sunulabilir.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Ezyshoot: Herkese Açık Youtube Stüdyosu

Next Article

[Kitlesel Fonlama] Mimic Go: Taşınabilir Alarm Cihazı

Related Posts